Ballada Agencja Artystyczna Wioletta Malinowska

Gajków

Opinie o Ballada Agencja Artystyczna Wioletta Malinowska

zawidziony

Faktycznie tej Pani chyba l lekka odbija,zachowuje sie skandalicznie ,jest wręcz chamska,a jej przygotowanie merytoryczne jest żadne,nie polecam i odradzam

Sonia

Nie polecam agencji pani Wioletty Malinowskiej. W naszym przedszkolu ta pani ma występy. Niestety kadrę z placówki traktuję z góry, wydaje jej się, że pozjadała wszystkie rozumy. Jest po prostu niekulturalna. Już w niejednej placówce podziękowano tej pani za współpracę. Tak i też się stanie niedługo w naszej.

Zostaw opinię o Ballada Agencja Artystyczna Wioletta Malinowska - Gajków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ballada Agencja Artystyczna Wioletta Malinowska