Abe Studio Paweł Perczak

Opinie o Abe Studio Paweł Perczak

Aaaaa

Nie polecam. Cześć statystów dostala pieniadze od reki, a niestety dla części pieniądze mialy byc przelewem. Minął ponad miesiąc, pieniedzy nie ma. Na pytanje kiedy można spodziewac sie pieniedzy po wielu nieudanych probach skontaktowania się dostalam odpowiedź, iż przelewy wychodzą pod koniec tygodnia. Mijają kolejne dwa tygodnie - pieniedzy nadal nie ma.

Marlena

BARDZO NIE POLECAM! Pieniędzy jak nie bylo tak nie ma. Są nieslowni, nie odbierają telefonów. Nie dajcie się nabrać.

m24

Zamiast pieniędzy "jutro, jutro", typowy biznesmen w białych skarpetkach, tylko patrzeć jak zainteresuje się nim kontrola skarbowa

b

[usunięte przez moderatora] z kasą. niby pieniądze miały być kolo 15 następnego miesiąca po statystowaniu minęły już dwa a kasy nadal nie ma. oczywiście nie odbiera telefonów i nie dopisuje na maile. NIE POLECAM !

Zostaw opinię o Abe Studio Paweł Perczak - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abe Studio Paweł Perczak