Amontex Sp.z.o.o

Piotrków Trybunalski

Opinie o Amontex Sp.z.o.o

Waldek

Powiem Ci, że masz dziwną ksywkę Anachrom, ale generalnie fajnie wyglądającą, bardzo spoko się tutaj pracuje kolego więc ja też uważam, że jest okej, skąd oni mają takie złe myśli to ja sam nie wiem,.

Barnaba

firma już nie istnieje

monter v

Radomsko to ciężka historia w amontexie

monter v

złomiarze z Radomska> nie ma jak handel złomem przy braku ...

praca w amontexie sięga samego dna, BARDZO ZŁE rządy dyrekcji a o większej kasie można zapomnieć; pani dyrektor wie jak można zaoszczędzić kosztem zwykłego pracownika!

Moner

Odradzam pracę w tej firmie. Nie dadzą zarobić! Nie mają pieniędzy i szacunku dla robotnika !!!

jak

pracuje kilka miesięcy ale takich [usunięte przez moderatora] jeszcze nie było- 10 grudzień 2010 a firma nie chce wypłacać całej pensji a święta tuż tuż pozdrowienia dla zarządu .

jak

szkoda pisać, zbyt dużo dyrektorów i rządzących

Zostaw opinię o Amontex Sp.z.o.o - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amontex Sp.z.o.o