PHPU ZUBER

Toruń

Opinie o PHPU ZUBER

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@mirek podczas współpracy z firmą właśnie na podstawie prowadzenia własnej działalności to częste zjawisko, że wypłata mimo wszystko jest stała. Czasami prowadzony jest jedynie system motywacyjny (premie), które mogą regulować zapłaty. Jak to aktualnie działa w PHPU ZUBER?

mirek
użytkownik zarejestrowany

hmm, jak dla mnie, to korporacja za mało płaci. Zresztą dziwne, że oczekują własnej działalności, a pracujesz na stałą pensję, to mi w ogóle już do taksówkarzy nie pasuje i sam nie zgodziłbym się w życiu na taką formę wynagrodzenia. Chyba, że nie płacisz bazy ani nic @Sławuś

gnu

tak 3000 zł ale brutto z premią za dużą ilość wyjeżdżonych kilometrów...

azuber

Witam pana, dziękuję za rzeczowy wpis ale zdania już nie zmienię, pozdrawiam i życzę sukcesów w innych firmach.

Ala

Pilnie poszukuję pracy, przypadkiem trafiłam na ogłoszenie, niestety, Wasze opinie trochę mnie przerażają. Napiszcie proszę, czy osoba bez doświadczenia ma tam jakieś szanse ? Na czym polega to oszukiwanie szefa ? Jaka atmosfera miedzy pracownikami ? Ile osób tam pracuje ?

Ingeborga

Mojego kolegi dobra znajoma tam pracuje i chwali sobie te firmę, jest już tam jakiś czas i sporo zarabia. Nie znam jednak opinii na temat szefa firmy. Szukają kobiet, praca podobno polega na przygotowywyaniu dokumentacji przetargowej, ale czy tylko tyle, to nie wiem? może potem na realizacji przedmiotu zamówienia po wygranym przetargu. Myślę, ze jest jakaś podstawa + prowizja od wygranego przetargu. Zreszta na ich stronie jakaś informacja na ten temat jest...

szukajaca

Napiszcie cos wiecej jak tam jest, widze, ze szukaja kobiet i pisza, ze niezle placa. Co konkretnie sie robi na stanowisku handlowca ?? Jaka kase mozna zarobic ?? no i jak z tymi wyplatami, na czas, czy nie ??

Zostaw opinię o PHPU ZUBER - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHPU ZUBER