Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

zjedz snikersa i przestań gwiazdorzyć

Przerost formy nad treścią. Tak jest, gdy ktoś udaje, że zna sie na tym co robi.."Pani" Malgorzato po dwóch dniach stwierdzamy, że nadaje sie "Pani" bardziej do kierowania ruchem na ulicy niż do kierowania ludźmi :)

finka

to śmiech na sali żeby taka osoba pełniłatakie stanowisko bez szkoły i braku angielskiego biorą ludzi z rynsztoka tak jak miało to tez miejsce z danielem to tak samo teraz z goska śmiać mi się chce jak przeszła metamorfozę Haha okulary i notes i wielka pani kierownik skandal i żal!!!

zjedz snikersa i przestań gwiazdorzyć

Niektórzy nie rozumieją, ze podstawą tej firmy są Operatorzy i trzeba o nich dbać. Ale nie.. lepiej trzymać doświadczonych ludzi pod agencją tak dlugo aż z bezradności sami odchodzą i zatrudniać caly czas nowych, a potem narzekać na buble!

Wojtas

gdyby nie my oni by nie istnieli sami specjaliści itp a nie wiedzą nawet która linia co robi masakra i tyle , mamy istny kabaret ale nawet nie ma się z czego cieszyć pozdro dla tych co mają zasady i nigdy nie wchodzą z biurem w układy !!!!!!!!!!

mgr. inż.
@Wojtas

trzeba było się uczyć jestes robolem i tyle....masz nas słychać jak się nie podoba to CIOU

korea rzadzi

strach musi byc ja tu rządze a,okularnikiem nie jestem okularów nie noszę wypraszam sobie.... kamerki patrzą ci na ręce wiedz uważaj...

wielki pracownik

prawda nie podoba się idz choinkę lepiej ubierz my ci damy wolna na zawsze... hehe

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Gliwice
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
zjedz snikersa i przestań gwiazdorzyć

To co dzisiaj działo sie na hali za sprawą "Pani"Gosi to istna kpina.. powiem jedno - nieodpowiednia osoba na zbyt wysokim stanowisku! Brak kompetencji i doswiadczenia widać było na każdym kroku. Mowi sie, ze "zapomniał wół jak cieleciem był" i zgadzam sie z tym. Brak zdolności interpersonalnych polaczone ze zbyt wysokim ego dają nam - zastepce kierownika, śmiać sie czy płakać? Pańcia paradujaca z kajetem i telefonem w łapce paluszkiem poucza ciężko pracujacych ludzi !

twój pan
@zjedz snikersa i przestań gwiazdorzyć

zjedz snikersa i przestań gwiazdorzyć...

Wojtas

witam wszystkich powiem szczerze że powoli zaczynam tęsknić za Piotrkiem M on przynajmniej nie czepiał się pierdół tak jak Pani Gosia która chyba sama zapomniała jak procowała na produkcji , to idealny przykład tego jak władza uderza do głowy , wymagania coraz większe ale co w zamian większość załogi ma umowy śmieciowe i co za to mają się starać po co jak i tak nie ma za to żadnych premii nie ma nic , dlatego najpierw zamiast wymagać dajcie ludziom coś od siebiea nie tylko 8 godzin stresu i sranie przed audytami !!!!!!!!!!!!

józka

moja liderka Marzena ma strasznie dużą......hihih

wykształcona
@józka

przynajmniej mam dziurę, a nie pustkę w głowie tak jak ty....

koreańczyk piękny
@józka

to co robimy po godzinach to nasz sprawa chcesz sobie dorobić? ale patykiem bym cię nie tknął

mgr.inż

to przyjdz do mnie obiegówkę na miejscu ci wypełnie

sztywny

nikt tu cię na siłę nie trzyma wiec wypier...aj do garów

piękni
@sztywny

racja

garnitur nowy
@sztywny

trzeba zrobić selekcje narzekających ludzi po swiętach wracam do roboty zajmę się wszytkim osobiscie jak widzę wpisy nie rzetelnych pracowników , narzekająch tylko, widzę osobicie jedno wyjcie nie podoba się coś to dowidzenia ... żałuje ze wczesniej tego nie zrobiłem po swietach bedziecie mieli niespodziankę... krutko i na temat...

twój pan i władca

już się boję haha dobre... nawet nie wiesz kto tu rządzi... my koreanczycy mamy przynajmniej honor widac ze znów cie trzeba wysłać do korei damy ci łyżke ryżu raz dzienie i znów bedziesz lizac dupę zresztą dobrze o tym wiesz...

Inteligentniejsza
@garnitur nowy

Hej garniturek nie strasz bo to nie przeczkole,jak chcesz coś pisać to nie popełniaj błędów ortograficznych:)

józka
@wykształcona

dziurę Marzenko ??/hmnnn a to ja nie wiedziałam myślałam o czym innym hihi

huk

bo śmierdzi w toaletach bo nie myją

nowa

A dlaczego z tej firmy masowo ludzie uciekają ? Przypadek ?

i co

A co takiego tam pamiętacie

cześć

pamiętamy ale Stary Browar!

Wierny swojej ręce

a pamieta jeszcze ktos o gosciu ktory trzepal sobie pod schodami ?

asia

A ja wlasnie zostalam zwolniona z tej firmy na wlasne zyczenie i hip hip hurrra!!!!

no tak

To że nie szanują swojego małżeństwa i robią się ścierkami to faktycznie ich sprawa tylko że przy okazji niszczą związek czy rodzinę tej drugiej osoby a na to nie ma żadnego wytłumaczenia ani usprawiedliwienia. Powinno się takie na pal nabić i przy wejściu do firmy postawić.

deea
@no tak

Ale nadal to ich zycie i napewni nie jest to miejsce do pisania o takich sprawach. To sa kogos sprawy kto co robi i co niszczy ... taka prawda zajmijsie sie praca a nie komentowanie no chyba ze pisza to osoby ktore poprostu zazdroszcza komus dobrej zabawy i wygladaja tak ze nikt ich nie chce i trzymaja sie tej gkupiej instytucji malzenstwa

MOD

Chciałbym zauwazyć że t nie forum o pracownikach ale o pracodawcy a nie co z kim i robi to prywatne sprawy i kazdy moze robić co chce, szanuja malzenstwa to ok nie szanuja ich sprawa.

wili

No właśnie, ci co kradną to myślą że nikt o tym nie wie. Biorą kupe kasy za nadgodziny a kradną nawet papier toaletowy.

....

Ludzie nie macie o kim pisać ?? zajmijcie się w końcu swoim życieem !!!!!!

andzia

ryba prawda boli?

ehh

Po co im agencje towarzyskie jak mają u nas w firmie chętne do romansów tak panny jak i mężatki.

ooo

Pijackie libacje, agencje towarzyskie, romanse, łapówki i kradzieże własności firmy - tak jest postrzegane nasze biuro

a
@ooo

A Koreańczycy to niby co robią po godzinach? Kwiaty wachaja ;) W podwroclawskim LG maja staly abonament u prostytutek a kierowcy taxi znają ich na pamięć.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.