Nedcon Silesia Sp. z o.o.

Opinie o Nedcon Silesia Sp. z o.o.

p.

Inzynierom placa grosze, wielokrotne powtarzanie projektow a finalnie klient i tak dobierze instalacje innej firmy- oczywiscie duuzzzooo taniej. Czesto praca po godzinach bo projekt MUSI byc, to ze ktos kupuje produkty nedcon to cud. Ida na jakosc a tak naprawde niczym sie nie roznia od mecalux czy stow(usunięte przez administratora) Polecam konkurencje taniej, projekty idealne,jakosc b.dobra.

Zostaw opinię o Nedcon Silesia Sp. z o.o. - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nedcon Silesia Sp. z o.o.