Ika Bud S.C. Tomasz Serwaczak Marcin Serwaczak

Wrocław

Opinie o Ika Bud S.C. Tomasz Serwaczak Marcin Serwaczak

Nick

Czy ktoś ma aktualne nr tel do Serwaczaka

rotasz

nie spotkałem się z takimi praktykami tej firmy, u mnie zawsze wszystko jest na czas i zgodnie z prawem

Monika

To prawda to oszusci i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] biora zaluczki wystawiają faktury proformy, nie ma towaru i nie odbieraja telefonow!!!!!

....

A ja nie miałem żadnego problemu z dostawą od nich... Dziwi mnie naprawdę skąd takie opinie... Czarny PR ??

Ed

Uwaga na zaliczki! Oszust wystawia proformy i bierze zaliczki później nie dostarcza towaru nie odbiera tel a jak odbierze tłumaczy się że zaraz sprawdzi temat i nie oddzwania! Nie wystawia faktur! Potrzebna była interwencja PROKURATURY I POLICJI.

on

A ja pracowałam tam i co prawda zdarzały się opóźnienia w zapłacie kontrahentom - ale w tej branży to normalne - ale mi jako pracownicy płacił zawsze na czas...

Dżurek

Uwaga. Pan Tomasz to po prostu oszust. Sklepy internetowe to ściema.

Czy firma Ika Bud S.C. Tomasz Serwaczak Marcin Serwaczak zasługuje na miano dobrego pracodawce? Jak oceniacie warunki pracy? Piszcie w komentarzach na forum?

Zostaw opinię o Ika Bud S.C. Tomasz Serwaczak Marcin Serwaczak - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ika Bud S.C. Tomasz Serwaczak Marcin Serwaczak