Opinie o JUPOL – CAR Sp. z o. o. Oddział Lotnisko w Warszawa

JUPOL – CAR Sp. z o. o. Oddział Lotnisko
4 7 6 5 1
Taktoja Nowy wpis

Odradzam ta wypozyczalnie. Oddalam samochod w miejscu w ktorym go odebralam a firma Avis jeszcze w ten Sam dzien wziela z mojego konta 490 zl bo niby oddalam samochod w innym miejscu. Wyjasnienie sprawy potrwa do 10 dni. Mi sie wydaje ze nie ma Co wyjasniac skoro wiem gdzie zostal oddany samochod a nie moja wina jest ze pan ktory Byl w tym czasie w pracy prawdopodobnie sie pomylil i wpisal zle miejsce oddania samochodu. Naprawde nie polecam !!!!!!!

TakNie1
dobry zwrot Nowy wpis
@Taktoja

Taktoja, wszystko fajnie ale gowork to portal o tym pracodawcy a nie opinie o usługach świadczonych przez tą firmę

Tak1Nie
Czesław Nowy wpis
@dobry zwrot

Opinie klientów również mogą się pojawiać. Czy Ty miałeś może okazję korzystać z wynajmu samochodów właśnie za pośrednictwem tej firmy? Chciałbym zweryfikować, czy nie ma żadnych problemów formalnych związanych z wypożyczeniem auta.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 148 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w JUPOL – CAR Sp. z o. o. Oddział Lotnisko? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

luber

Odradzam tę wypozyczalnie!

TakNie1

Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie JUPOL – CAR Sp. z o. o. Oddział Lotnisko, to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o JUPOL – CAR Sp. z o. o. Oddział Lotnisko - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie