JUPOL – CAR Sp. z o. o. Oddział Lotnisko

Opinie o JUPOL – CAR Sp. z o. o. Oddział Lotnisko

Taktoja

Odradzam ta wypozyczalnie. Oddalam samochod w miejscu w ktorym go odebralam a firma Avis jeszcze w ten Sam dzien wziela z mojego konta 490 zl bo niby oddalam samochod w innym miejscu. Wyjasnienie sprawy potrwa do 10 dni. Mi sie wydaje ze nie ma Co wyjasniac skoro wiem gdzie zostal oddany samochod a nie moja wina jest ze pan ktory Byl w tym czasie w pracy prawdopodobnie sie pomylil i wpisal zle miejsce oddania samochodu. Naprawde nie polecam !!!!!!!

luber

Odradzam tę wypozyczalnie!

Jeżeli masz ciekawe informacje o firmie JUPOL – CAR Sp. z o. o. Oddział Lotnisko, to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Twoja opinia ma znaczenie.

Zostaw opinię o JUPOL – CAR Sp. z o. o. Oddział Lotnisko - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JUPOL – CAR Sp. z o. o. Oddział Lotnisko