McDonald's Polska Sp.zo.o.

Opinie o McDonald's Polska Sp.zo.o.

Witam wszystkich chętnych do pracy Macu:)Stawka głodowa,[usunięte przez moderatora]przerwy śniadaniowe-zapomnijcie chyba że manager jest spoko.Odpowiedzialność jak w Fort Knox,grafik-sciągną was z wolnego bo coś tam,a o urlopie nie marzcie latem,dostaniecie wtedy kiedy zakład będzie chciał.Za dobrą pracę nie usłyszycie-dobra robota,[usunięte przez moderatora]POZDRO wszystkich chętnych do pracy u kapitalisty(pseudo)

Zostaw opinię o McDonald's Polska Sp.zo.o. - Zgierz

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie McDonald's Polska Sp.zo.o.