Opinie o Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. w Bydgoszcz

zainteresowany

napiszcie ile tak wychodzą spawacze????

expracownik

Prezes [usunięte przez moderatora] , kadra zarządzająca do niczego, kadry wredne, zwiazki czytają gazety, SIP troszcy się o swoją rodzinę!!! Ludzie to co wy w tej firmie jeszcze robicie. Germania czeka! Ale u niemca trzeba pracować, nie to co w tej chorej firmie czy się stoi czy się leży dwa tysiaczki się należy. Arbei macht frei...

SZACUN DLA SPAWACZY SPOINY NAJWYZSZEJ JAKOSCI CIEKAWE CZY IM PLACA GODZIWIE ZA TO. SZTYFTY TEZ AMBITNE. ROZWINAC SKRZYDLA MOZNA W TEJ FIRMIE, PODSZKOLIC ALE DZIEKI FACHOWCOM. ALE KADROWA JA [usunięte przez moderatora] .

Tam sa stawki jak 8 lat temu.Firma jedna wielka kpina

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko DAM PRACE
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik remontowo budowlany
Krzysztof Liberadzki Axel
Fizol

Możesz na pewno liczyc na gołą stawkę godzinową (od 10do 14zł/godz.brutto) a do tego może być jakaś premia zależna od wielu niewiadomych a głównie od widzi misię brygadzistów. Do tego mogą dojść nielegalne nadgodziny, na które nie ma oddzielnych pieniędzy.

ktoś

jaka stawkę na godzinę ma ślusarz

kolejny pracownik

Uczciwy pracowik??? a tamten to co złodziej??? Śmieszne

eee za 8 godzin to eee 8 zl brutto

prawda

żeby był zysk i sukces musi być współpraca...i przede wszystkim jedno...uczciwe podejście do pracownika...tam tego nie było jeszcze parę miesięcy temu ..nie wiem jak teraz.. Chytry traci dwa razy ...a tam z tego co pamiętam znacznie więcej...

komu jeszcze się wydaje, że gdyby nie prezes to ten zakład prosperował by znacznie lepiej ? pytam bo moja wnuczka tak uważa i nie wiem co Jej odpowiedzieć... hmmm

Chyba się nudzisz koleś, podejrzewam,że jesteś jednym z magazynierów. Weź się wkońcu do roboty. Burdel tylko w tym magazynie nic więcej.Za dobrze macie i za dużo was tam jest!!!!!!!! Tylko takie tematy cię kręcą ? - zboczone to napisz coś o zysku i sukcesie dla tej firmy. Bo to już zaczyna być obrzydliwe.

ktoś

cichy może i masz rację, zakład może i jest jak każdy inny, ale kadra zarządzająca zdecydowanie nie:-)

ktos

co to za firma co nie szanuje pracownikow ciagle sie oglaszaja ze szukaja nowych ludzi do pracy bo ponoc maja wiecej roboty a to fikcja tylko ludzie odchodza z tej firmy . niepolecam tego zakladu zero przyszlosci ma tam pracownik.

ziom

ta firma to porażka, jak tylko możecie z dala od niej

szukaja nowych pracownikow a jesli pujdziesz na rozmowe w sprawie pracy bo ponoc tak pilnie ptrzebuja pracownikow !!!!! to maja wymagania ktore zaden czlowiek chyba nie spelni ich nigdy w zyciu !!!!! a oni moga zaofreowac marna pensje o warunkach pracy nie wspomne najlepiej abys mial 25 lat , doswiadczenie 20 letnie , i abys mial wszystkie uprawnienia!!!!!!!!

Ja też myślę,że jest beznadziejna,Wielka Pani "Kadrówka " nosi głowę u góry, ma się za niewiadomo co?, takie tam byle co.... Szkoda mi o niej pisać.Jedna wielka klika umyślaków.

.......

na temat kierownictwa i szefostwa szkoda slow wogule nie dbaja o pracownika !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zenada nie polecam tej firmy jako dobrego pracodawce za duzo wymagaja a obiecuja najwyzej gruzki na wierzbie!!!!!!!!! oraz puste slowa .......................

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.?

Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 640 ocen.

Zakład Mechaniczny SKRAW-MECH Sp. z o.o.