Bastion

Toruń

Opinie o Bastion

Hanna

Jak przedstawia się Bastion na tę chwilę? Co możecie napisać o panujących warunkach pracy w firmie? Chętnie dowiemy się więcej o Waszych doświadczeń. Podzielcie się swoimi opiniami.

tomeik

zawsze ma się wybór! można sprzedać firme, cześc udziałów, przebranżowić się, jest naparwdę wiele możliwości. A od nich to od dawna nie widziałem ofert pracy i chyba nie zanosi się na to, zeby były chyba.

ten, któremu nie oddano 83 zł.

Ile jeszcze mam [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czekać ? Czy ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pseudo-kierowniku już zapomniałeś, że wisisz kasę, czy jesteś sprzedajna [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i udajesz, że nie wiesz o co chodzi?

okradziony wbrew zapewnieniom

Zarabia się najmniej ile można, zatrudniali na etat więc pewnie dalej tak jest. Ale z oddawaniem obiecanych pieniędzy (83 zł) do dziś jest problem. Kierownik płacze że dostał zdrowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po tym jak okradł pracownika na 83 zł, zamiast mu je oddać.Nie dorósł do roli kierownika i uczciwego człowieka...

qwerty

[usunięte przez moderatora] Jednak 2 tyg wypowiedzenia było słuszne... ale i tak 83 zł mi wisi ciekawe czy odda i przeprosi [usunięte przez moderatora]

Ten którego okradli na co najmniej 83 zł

Kierownik biura podróży udaje że nie pamięta na co się zgadzał !!! Wisi mi 83 zł [usunięte przez moderatora] od 3 lat; oraz [usunięte przez moderatora] 2 tygodniowe wypowiedzenie; [usunięte przez moderatora]

anonimka

Pracowałam tam ładnych parę lat - szef faktycznie jest ... brak mi słowa którego nie wytną ;) - ale po za tym da się żyć.Ważni są ludzie, z którymi się pracuje,a tych dobrych tam nie brakuje :). Do zmiany pracy skusiła mnie większa kasa bo tylko z tym jest w BASTIONIE problem - płacą koszmarnie mało za pracę do granic wytrzymałości.

rumba

byłam tam kiedyś na rozmowie o pracę za UWAGA 1300zł, na korytarzu SZAF tak zjechał swojego pracownika biurowego, zmieszał z błotem i wyzwał. KOSZMAR. UCIEKŁAM !!!!

klientka

[usunięte przez moderatora] Traktowanie pracowników przez szefa to żenada ...brak kultury ,chamskie odzywki,świadczą o niskim poziomie tego pana...ludzie zastraszeni [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Bastion - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bastion