Opinie o McDonald's w Żyrardów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy McDonald's. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie McDonald's o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Żyrardów

Sandra Nowy wpis

Dlaczego pomimo 24h obsługi w weekendy co weekend jest „awaria, przepraszamy”? Zenada.

Kasia Nowy wpis

Witam Strasznie gorąco w Żyrardowie w Mc Donalds :( :( :( trudni wysiedzieć..... a juz podziwiam ludzi, którzy tu pracują w tej spiekocie, na kuchni..... Czemu nie ma klimatyzacji???? Klimatyzacja obecnie to już żaden luksus ...... A co na to BHP ???

Marek Nowy wpis

Macie zapewnione obiady ?

Monika Nowy wpis

Czy firma daje jakieś zniżki lub obiad dla pracowników ?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie McDonald's? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Kalina

Lubię czasem wpaść coś zjeść ale te frytki są dobre jak są ciepłe????w Żyrardowie zazwyczaj trafiam na zimne- nieeee dobre. Kiedyś zwróciłam uwagę to pracownik odwrocił się i zaczął komentować wszystko słyszałam????nie raz i nie dwa sie trafiło ale uwagę zwrociłam raz...wiecej tego nie zrobię ocena za traktowanie -10

Patryk

Właśnie byłem w Mc Donald Żyrardów zapłaciłem w automacie wziolem numerek i czekałem 35minut na zamówienie które do mnie nie dotarło po tym czasie poszedłem upomniec się o zamówienie które nawet nie zaczęło się robić. Uważam że jako fastfood nie ogarnia ją i nie polecam Z powazaniem

Agata

To ciekawe rozwiązanie - McDonald's ma specjalną stronę internetową, która dedykowana jest ofertom pracy. Można tam skorzystać z wyszukiwarki ofert pracy w podziale na różne lokalizacje. Czy ktoś z niej już korzystał? W jaki sposób znaleźliście pracę w McDonald's Żyrardów?

Agata

@śmiała wiesz ja wygląda to w tej chwili? McDonald's jednak zawsze chwalił się dobrym traktowaniem pracowników więc może w tym względzie też coś się zmieniło?

Ma

Ogólnie to McDonalds był moim pierwszym pracodawcą i uważam, że naprawdę fajna firma, w której nie cisną tak bardzo jak się to wszystkim wydaje, spoko

śmiała

Witam. moge wam wszystkim tylko napisać,że praca w tym miejscu to katastrofa. A jeżeli chodzi o nowo przyjetych pracownikòw to wam wspułczuję...

margaretta67

Zapoznaliście się już z nową ofertą pracy firmy McDonald's? Akurat szukam pracy i wydaje się strzałem w dziesiątkę. Ktoś skomentuje sprawę? Zatrudnimy pracowników w pełnym oraz niepełnym wymiarze czasu pracy. Oferujemy pracę w rozwijającej się firm... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5741699?keywords=&region=

dwa

Witam, Miesiąc temu dostałem telefon od Mcdonald's na rozmowe, czekamłem 3 dni na telefon od nich, i dostałem pożniej skierowania na badania, który musiałem zapłacisz 120 zł. Pożniej jak miałem idz nastepnego dnia do restauracja na podpisane umowe, kierowniczka restaruacja do mnie zasdwoniła i krzyzała na mnie i nazwała mnie OCZUSTWEM, bo 4 lata temu pracowałem 3 dni w Mcdonald's i nie informowałem jej na rozmowe. I 20 minut rozmiawalismy i na nią też krzyczałem ze nazwała mnie Oczustwem, pożniej powiedziała ze Nie będzie podpisała ze mną umowe i za badania nie zwrocą bo jestem oczustem... Pisałem do jednego adkowata o tym i dostałem taki odpowiedz """"pracodawcę obowiązuje zakaz dyskryminacji w trackie procesu zatrudnienia.To że kiedyś wcześniej pracowało się w tej firmie nie uprawnia do tego, aby kogoś nazywać oszustem."""" Nie polecam. Tam pracują nienormalne ludzi. Pisałem o tej sprawe do Biura Mcdonald's i wysłałem skan 2 faktura z badania. Dostałem odpowiedz ze nie oddają bo to moja wina ze nie informowałem wczesniej ze pracowałem.

nnn

jesli komus nie odpowiada czekanie kilku minut na frytki to niech nie przychodzi wcale i nie zrzędzi...bo jesli to za dlugo to zawsze mozna isc do normalnej restauracji ... gdzie ,,szybciej\\\\\\\'\\\\\\\' otrzyma posilek

manager fantastyczny - 2010-03-19 15:23:35Ja też pracuje w tej restauracji jako manager i nikt na mnie nie krzyczy a tym bardziej(usunięte przez administratora)Nasza kierowniczka jest najlepszym kierownikiem jaki mógł nam się trafić .Nie piszcie (usunięte przez administratora)

myślę ,że ekipa w żyrardowie odetchnęła za to słynna (usunięte przez administratora)

hmmm McDonald's w Å»yrku nie jest zÅ�y. Ludzie sa fajni i da sie z kazdym dogadac. sama pracowalam w maku wiec moge cos na ten temat powiedziec. Jezeli chodzi o kierowniczke to prawie wieksza czesc ludzi ma racje na tym forum. N(usunięte przez administratora) Chcecie to wierzcie,nie to nie.wasza sprawa.

ja pracuje w tej restauracji o ktorej wypisujecie takie beznadziejne i zenujace glupoty. Atmosfera bardzo fajna mili ludzie praca bezstresowa. a Pani (usunięte przez administratora) naprawde sympatyczna osoba i pod zadnym pozorem nie jest potworem jak o niej piszecie.... zajmijcie sie swoja praca i(usunięte przez administratora)

Chciałam jeszcze tylko dodać, że osoby które tam pracują, nie tylko u nas w żyrardowie, tylko wszędzie to tylko ludzie, a nie chodzące roboty. Jak każdy z nas może mieć gorszy dzień, coś może się popsuć bądź nastąpi jakiś inny problem niezależny od nas, dlatego nie rozumiem czasem ludzi, którzy przychodzą i chcieliby wszystko na już, złoszczą się i czasem się zdarza, że(usunięte przez administratora) To wcale nie jest miłe, bo człowiek się stara, a jego praca jest nawet w najmniejszym stopniu niedoceniana. Niech wszyscy zrozumieją też nas-pracowników, że my się staramy jak możemy a że czasem coś zrobimy źle to chyba każdy człowiek ma prawo do błedu bo człowiek uczy się na błędach. Co do oczekiwań w kolejkach, owszem czasem może dłużej się to schodzi niż powinno, ale przy dużym ruchu bądź innych sytuacjach naprawdę trudno wszystko ogarnąć. Czasem się nowe osoby które się dopiero uczą, przecież wszystkiego od razu nie wiedzą. Na to potrzeba troszkę czasu. Myślę również że ilość otwartych kas, bądź pracowników jest adekwatna do każdej restauracji, gdyż większość z nas jest przyzwyczajona do widoku np. w warszawie, gdzie są wszystkie kasy otwarte i kanapki są na już, bo panuje tam ciągły ruch, jest pełno ludzi i więcej osób do pracy bo wymaga tego natężenie ruchu, które niekoniecznie jest w mniejszych miastach. Niech wszyscy wiedzą, że my staramy się jak możemy, żeby wszyscy byli zadowoleni i w odpowiedni sposób obsłużeni.

Iska :D

Właśnie natrafiłam na to słynne forum, bardzo ciekawiło mnie co tutaj się wypisuje więc po przeczytaniu tego to nie wiem czy się śmiać czy płakać, hihi. Po pierwsze o gustach się nie dyskutuje. Po drugie każdy jest jaki jest i nikt nie jest chodzącym ideałem. Nie rozumiem po co ktoś wjeżdza na kogoś, że ktoś jest głupi albo coś robi, jak ktoś coś ma do kogoś to niech powie wprost, po co stwarzać problemy. Wiadomo, że każdy ma swoje zaciachy, ja też, ale gadać takie pierdoły to mówmy (usunięte przez administratora) A najlepiej niech każdy zajmie się sobą :) Po trzecie pracuje od jakiegoś czasu i bardzo mi się podoba, ekypa jest fajna :D zawsze jest się z czego pośmiać, czasem wiadomo jest napięta atmosfera ale da się przeżyć, zresztą chyba jak w każdej pracy :) za nic nie robienie to każdy by chciał dostać kase i cieszyć banana. W ogóle to skończmy to pisanie o głupotach i wzajemnym ocenianiu bo praca jest fajna, ciągły kontakt z ludźmi powoduje, że nudno napewno nie jest. Ja jestem zadowolona, cieszę się że tutaj pracuję, większość osób myśli, że w takim miejscu to pracują same debile,(usunięte przez administratora) wcale się z tym nie zgodze. Praca jest ok, można zdobyć nowe doświadczenie, wiele się nauczyć, poznać nowe fajne osoby :) Co do managerów i kierownictwa też nie ma czego zarzucić, każdy ma swoją określoną rolę i obowiązki które musi wypełniać. Nikt nie może dać sobie wejść na głowę. Wszyscy są przyjaźnie nastawieni do siebie i moim zdaniem atmosfera jest elegancka. Jak mnie nie ma dzień w maku to mi się smutno robi :) za bardzo mnie pochłonęła ta praca :D prawie jak drugi dom :D Zachęcam wszystkich do pracy w maku :D POZDAWIAM CAŁĄ EYKPE !!! :D :D :D ale się rozpisałam, hihi :)

aaaaa

Dajcie już sobie na luz bo to wszystko co piszecie to jest naprawdę durne.Przestańcie oceniać ludzi.Każdy jest jaki jest.Jezeli komuś praca nie odpowiada to wypad i już.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Żyrardów

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

McDonald's