Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Varia Sp. z o.o.

Mikołów

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Varia Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Varia Sp. z o.o.

kido

Wszystko co napisano powyżej jest jak najbardziej prawdziwe. Jeśli ktoś w tej firmie pracuje dłużej niż rok , to ma tak psychikę zajechaną, jest wrakiem człowieka.

tosia

Koleżanka mi mówiła że trudno się dostać i pracują tam rodziny-rodzin , nawet że często są zwolnienia bądź sami się zwalniają ( coś w tym stylu) W jakich godzinach pracujecie ? czy to jest praca przy maszynach? widziałam że się rozbudowujecie i mam zamiar z łożyć dokumenty .

Pracownik

Podpisuję się w pełni pod tym co napisała @Bogna. Kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola. Donosicielstwo na każdym kroku. Szczególnie przez jednego kolegę z góry. Na każdym zebraniu ludzie siedzą w strachu w sali konferencyjnej czekając na "lincz". PH o prowizji może zapomnieć, "władzy" wydaje się, że dwa tysiące to super pieniądze w tej branży i powinniśmy dziękować, że w ogóle zechcieli nam zaproponować pracę. Stary system zarządzania brak możliwości samodzielnego działania wszystko musi potwierdzić prezes, któremu wydaje się, że handel dzisiaj wygląda tak samo jak 20 lat temu. Ponad to sami nie wiedzą czego tak naprawdę chcą. Bardzo nie polecam!!!

Bogna

Jeśli kiedykolwiek zaproponują ci pracę w Varii ... uciekaj jak najszybciej i jak najdalej. Głęboka komuna... to najdelikatniejsze określenie. Zarobki PH 1800, nie ma prowizji, rozliczają każdy kilometr prywatny z dokładnością do 1 m. W ciągu 3 miesięcy zatrudnili i zwolnili 7 PH. Psychoza strachu, donosicielstwo i monitorowanie każdego kroku. Naprawdę nawet gdy jesteś 10 lat bez pracy... nie warto.

admin

Jak wygląda typowy dzień pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Varia Sp. z o.o.? Opowiedz o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Varia Sp. z o.o. - Mikołów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Varia Sp. z o.o.