Vita Firma Usługowo-Handlowa Stanisław Gancarz

Świerzowa Polska

Opinie o Vita Firma Usługowo-Handlowa Stanisław Gancarz

erma

erma - 2012-05-17 17:56:54 wykonanie amatorskie, nie polecam tej firmy, czlowiek nie slowny, nie punktualny, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! totalna fuszera, przy takiej konkurencji na rynku nie polecam nikomu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pomyłkowo wystawiona opinia bardzo przepraszam pomylilismy firmy

erma

Zostaw opinię o Vita Firma Usługowo-Handlowa Stanisław Gancarz - Świerzowa Polska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vita Firma Usługowo-Handlowa Stanisław Gancarz