Kraków

Opinie o Biofuturo Trade Sp. z o.o. Dystrybutor i Producent Produktów Ekologicznych i Naturalnych

radek

Witam.Mam ofertę współpracy od tej firmy, mam im dostarczać towar. Proszę was o opinię. Koledzy eco maniak, balangus i lolo jeśli macie jakieś wiadomości na temat tej firmy i możecie się ze mną podzielić, to proszę Was o kontakt [usunięte przez moderatora]

balangus

[usunięte przez moderatora] nie polecam tej firmy pracowałem tam prawie 3 lata

lolo

Czy ciebie tak samo oszukali ?

Nowy

Kontakt z firmą fatalny, zero profesjonalizmu, pierwsze wrażenie po prostu odrzuca, sposó traktowania ludzi - żenująąco-zlewający.

powodzenia, zarobki małe,a atmosfera daleka od przyjaznej, obgadywanie za plecami i dziwne układy.Nie polecam pracy w tej firmie.

Zostaw opinię o Biofuturo Trade Sp. z o.o. Dystrybutor i Producent Produktów Ekologicznych i Naturalnych - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biofuturo Trade Sp. z o.o. Dystrybutor i Producent Produktów Ekologicznych i Naturalnych