Termo-Vac Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna Dudzic

Stąporków

Opinie o Termo-Vac Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna Dudzic

lipa

Pracowlem. Wiem. Nędza. To jest dramat. Firma krzak. Bez swojego asortymentu-pośrednik. A Szef raz jest raz go nie ma. Jest żona też lipa. A i menago z Mc Donalds. Dramat

Tragedia przez duże T!!!!!!! Towar czwarty gatunek. Kury chodzące po plandekach a pod nimi pseudo-park maszynowy Gdzie jest sanepid???????

juchas

3 lata i nic się nie zmieniło nie polecam, a nawet przestrzegam szkoda zdrowia i użerania się z niekompetentnym przełożonym który zachowuje się ja manager z mc donalda.

Szukasz pracy?

euro spoko

Masz racje kolego,firma krzak,posrednik z bardzo slabej jakosci towarem.Przez 3-4 lata przewineło tam sie duzo handlowców,dobrych w tym co robia jak i słabych.Nie polecam nikomu,

koko

Ściema ściema i jeszcze raz ściema !! przestrzegam przed tą firmą wszystkich i klientów i osoby które chcą tam pracować, towar robią byle jak a w wiekszosci pośredniczą co zwiększa koszty a pracowników traktują jak by mieli rowy kopać, jeszcze raz nie polecam.

Zostaw opinię o Termo-Vac Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna Dudzic - Stąporków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Termo-Vac Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Anna Dudzic