Elmet S.C. Andrzej Mysielski Leszek Berdyński

Bielsk

Opinie o Elmet S.C. Andrzej Mysielski Leszek Berdyński

hugo12

radze omijac wam ta prace z daleka sa fatalne warunki a pracownika traktuja jak smiecia zero poszanowania dla pracownika a piniadze sa bardzo małe pozdrowienia dla tej firmy :))

Ten człowiek myśli ,że skoro zatrudnia pracownika to może wyzyskiwać go jak przysłowiowego ,,murzyna '' który będzie pracował za nie duże pieniądze i w byle jakich warunkach

balszoj 12

tak jak poprzednicy fatalne warunki pracy zapylenie bardzo slabe oswietlenie zimno nie polecam nikomu lepiej posiedziec na kuroniowce i poszukac czegos normalnego niz pracowac w tej niby firmie pozdrawiam:)

Andrzej

moge napisac tylko tyle, jesli chcesz dorobic sie garba za marne grosze mozecie smialo przychodzic, praca na czarno w akordzie, jesli cos zle zrobisz poprawiasz za darmo, czlowieka traktuja jak czarnucha, ma robic robic i robic, zero gadki bo zaraz odesla Cie za brame

ja

Jeśli lubisz być traktowany jak śmieć i pracować za marne grosze, polecam Smolino koło bielska! Pracodawca szuka naiwnych ROBOLI, którzy pracować u niego będą za 80 zł dniówki na akord. Pan jest delikatnie mówiąc niepoważny! Właśnie stracił 10 pracowników na własne życzenie bo żaden normalny człowiek nie pozwoli sobie na takie traktowanie!

Marcin

Praca na czarno albo umowa zlecenie na 2 godziny dziennie od ktorej jest co miesiac odcinane 106zl z wyplaty. praca na akort. niskie stawki w 8 godzinach 80zl dniowki. za poprawki spawalnicze nie wyplacana naleznosc. ubiór roboczy buty spawalnicze przyłbica spawalnicza wszystko swoim zakresie. Sa dawane jedynie rekawice ktore przepalaja sie pierwszego dnia i musza Ci starczyc na tydzien pracy. brak toalety. zero poszanowania dla pracownika. Pracownik jest traktowany jak smiec. jesli masz cos do powiedzenia jestes odsylany za brame. to tylko tak w skrocie. Radze omijac ta firme jesli mozna ja tak wogole nazwac dalekim łukiem

Zostaw opinię o Elmet S.C. Andrzej Mysielski Leszek Berdyński - Bielsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elmet S.C. Andrzej Mysielski Leszek Berdyński