Opinie o Dora-Food Firma Handlowo-Usługowa w Chorzów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dora-Food Firma Handlowo-Usługowa. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dora-Food Firma Handlowo-Usługowa na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dora-Food Firma Handlowo-Usługowa w Chorzów

Noname

Ludzie nawet nie traćcie czasu na tą firmę. Stracicie czas i pieniądze. Wszystkie negatywne opinie to prawda. Rozmowa niemiła a co dopiero praca tam

Noname
@,.......

Aplikowałam na nagazyniera na miejscu okazało się że jest szuka na produkcję.. W końcu mi powiedziała że nie mam doświadczenia. Oczywiście to wiedziała bo cv wysłałam prawdziwe a mam tylko pracę biurową. Kpina kpin

Noname Nowy wpis

,....... Nowy wpis
@Noname

Hej czemu nie miła rozmowa??? Ja jutro mam spotkanie rekrutacyjne i zastanawiam się czy tam jechać???

Noname Nowy wpis
@,.......

Opiniodawca0022

Nie polecam! Praca w (usunięte przez administratora) i wdychaniu dziadostwa, do tego wieczne dźwiganie worów i niektórzy nieprzyjemni dla nowoprzyjętych, bo czują się za lepszych. Wytrzymałem 8h, za które mi nie zapłacono! Nie dajcie się nabrać na ich gadkę, że płatne 3 dni próbne. Zrezygnujecie w ciągu trzech dni, to dostaniecie psinco. Opinie byłych pracowników bardzo potwierdzam. Skoro Państwo nie płacą już na okresie próbnym, to co musi być przy pracy już na umowę?... Człowiek pracy fizycznej się nie boi, ale na pewno nie w tej firmie!

Stefan
@Opiniodawca0022

Ej czekaj, czemu Ci nie zapłacono? Pracowałeś, więc należy Ci się wynagrodzenie. Zamierzasz gdzieś to zgłosić?

Opiniodawca0022
@Stefan

Już to leję, firma jest po prostu nieuczciwa i tyle :)

Sypki Zbyś
@Opiniodawca0022

Szkoda, że odpusciles,bo właśnie im na tym zależy. Wycisnąć człowieka jak cytrynę,nie zapłacić i jeszcze kazać sprzątać zakład po godzinach. Co do stałych pracownikow to masz rację, brązowe noski mają od lizania rowka "szefostwu", zwłaszcza taki jeden,bez włosów i mózgu.

@Sypki Zbyś

Tak się w sumie zastanawiam to po co ich krytykować? Z zazdrości? Bo skoro dobrze się im pracuje i akie warunki im odpowiadają to w czym macie problem?

Cudaczek Nowy wpis
@Izabela

A chciałabyś pracować z fałszywymi ludźmi? Mówią jedno, robią drugie? To nie zazdrość,to rozsądek.

Merkury

Ciężka praca fizyczna w szkodliwych warunkach za marne pieniądze. Właścicielka opryskliwa, wywyższająca się, wręcz wulgarna. Zakład dla osób z nożem na gardle. Wszystkie negatywne opinie o tej firmie to niestety prawda. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Agata
@Merkury

A ma to wpływ na rotację? często sie zdarzają braki kadrowe?

Helena

Po Waszych komentarzach widzę, że jako kobieta, a do tego mężatka nie mam raczej szans na zatrudnienie w tym miejscu. Może to i dobrze, skoro piszecie, że praca jest ciężka, atmosfera nie najlepsza, do tego wdycha się różne chemikalia, ponieważ zakład nie posiada odpowiednich masek. Czy szef zapewnia przynajmniej odzież roboczą, czy również musieliście ją nabyć na własny koszt?

Belmondo
@Helena

Dostajesz łachy po kimś. Ja butów się nie dorobiłem, musiałem mieć swoje. Maski były 3 z tego tylko jedna zdatna do użytku. Ciekawe czy w tym roku znowu były"wspaniałe" paczki na święta warte max 30 zł. No i cudna premia za zostawanie po godzinach i sprzątanie zakładu czyt.(usunięte przez administratora),w zawrotnej kwocie 50 zł. Zero szacunku do pracownika,kamery na każdym kroku, szefostwo odklejone od rzeczywistości,zwlaszcza "szefowa". Jak to mówią- czlowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy. (usunięte przez administratora) ozdobiona perłami,nadal będzie kupą.

Dominika
@Belmondo

jak to ciuchy po kims, chcoiaz w dobrym stanie i wyprane?

Pan Kleks
@Dominika

Normalnie,po kimś. Wyprane może i były,co nie zmienia faktu, że ktoś w te spodnie przed tobą walił bąki. W ogóle jak miało się dostać ubrania to był cyrk,choby mieli Ferrari pracownikowi kupić. Koszt ogrodniczek to ok 120 zł,co dla skąpego "szefostwa" było kwotą astronomiczną. Juz widzę jak musieli płakać podczas pandemii o maseczki. Serio, trzeba mieć coś z głową albo nie mieć godności żeby tam pracować.

@Pan Kleks

Albo po prostu mają podejście ala "z drugiej ręki", bo w sumie co z tymi spodniami miałoby się stać? Na śmietnik, bo ktoś inny nosił? Nie no rozumiem to zależy od człowieka, jeden się oburzy, drugi nawet tego nie zauważy. Mnie to te paczki na święta zasmuciły, bo u mnie w liceum to nawet więcej zakładaliśmy na paczuchę, no bo co przy dzisiejszej inflacji za 30 zł można na święta dostać?

Jaszczomp Maltański
@Izabela

Co to w ogóle znaczy "ala z drugiej ręki"? Pracodawca ma OBOWIĄZEK zapewnić pracownikowi odpowiedni strój! Jak go nie stać kupić spodni i butów za 200 zł to niech zamknie firmę,bo widocznie jest nierentowna. Wieczne płakanie prywaciarzy jak to im jest źle. To zatrudnij się w Biedronce jak nie zarabiasz,a nie na pracownikach oszczędzaj. Jak pracodawca szanuje pracownika,to nikt nie rezygnuje po pierwszej wypłacie.

@Jaszczomp Maltański

No ok, ma obowiązek i go przecież chyba spełnia. Chyba, że gdzieś jest zakaz dawania odzieży używanej, to przepraszam za moje negowanie tego. Mnie nie chodzi o jakieś stare zużyte i obdarte, ale jeśli ktoś nosił to przez nie za długi okres to w czym problem? Chyba, że lepiej, żeby po pensjach poleciał za nówki jeśli ludzie tak narzekają? W sumie to by było dobre, każdy mógłby sobie wybrać jak chce, używka za darmo albo nówka nieśmigana z wypłaty i po problemie. ;)

Ruchacz Śnieżny
@Izabela

Oho, chyba kierownictwo wzięło się za komentarze. A co w momencie,gdy i łachy były dziurawe, pofarbowane i noszone i wypłaty były żałosne? Idź, popracuj tam miesiąc i przekonasz się czy oszczędności na ubraniach przełożą ci się na wyższą wypłatę. Jeżeli zakład,w którym występuje duże zapylenie posiada tylko jedną sprawną maskę na cztery dostępne to o czym tu w ogóle mowa?!

Paulina
@Ruchacz Śnieżny

Jedna sprawna maska? A taka maska to ile kosztuje, że nie ma ich wystarczająco?

Dora Fiut
@Paulina

Maska przeciwpyłowa,dobrej jakości z wymiennymi filtrami kosztuje ok 100 zł. Jest to jakaś astronomiczna kwota? Doliczając w to brak zewnętrznej firmy sprzątającej czy choćby pani sprzątaczki na którą nie trzeba łożyć kasy,bo pracownicy sprzątają ten łagr sami, wyłania się obraz skąpego szefostwa, którzy oszczędzają na pracownikach.

@Dora Fiut

Tu już nawet nie powinno chodzić o samo oszczędzenie na pracownikach ale na ich zdrowiu. Gdzie jeszcze wskazujesz cenę, że to marne 100 zł jest przecież. Może należałoby jakieś pismo do nich wystosować odnośnie zapotrzebowania na dane narzędzia do pracy?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Dora-Food Firma Handlowo-Usługowa się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Chorzów
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Monter wagonów kolejowych
Chorzów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Honorata

Jak wygląda atmosfera pracy w Dora-Food? Jest okej? Rozglądam się za pracą i zależy mi między innymi na przyjaznym środowisku pracy.

Pan Dziąsło
@Honorata

Jeżeli jesteś kobietą to rozglądaj się za pracą dalej. Praca jest ciężka i nieadekwatna do zarobków. Właściciele mają błędne przekonanie, że pracownicy zarabiają kokosy. Jak przeliczysz przepracowane godziny i podzielisz przez nie wypłatę to zobaczysz że jest to minimum, które możesz zarobić wszędzie indziej. No chyba, że lubisz mieć w nosie, ustach i płucach wszelkiego rodzaju chemiczne dodatki to jak najbardziej. Jak lubisz zostawać po godzinach sprzątać pomieszczenia socjalne i kible,bo właściciele są pazerni i nie zatrudnią sprzątaczki to składaj cv. Jak chcesz wdawać się z "szefową" w dyskusje na temat kodeksu pracy,o których ta kobieta nie ma pojęcia i zarzuci ci kłamstwo, to zapraszamy. Jeżeli po skończonej pracy masz jeszcze ochotę i siłę czekać aż zwolni się jeden,jedyny prysznic,by móc zmyć z siebie zapach tych wszystkich przypraw to każdy tam czeka na Ciebie. Jak masz szczescie,to może trafisz na jedną sprawną maskę przeciwpyłową z czterech jakimi dysponuje ten "zakład"(chyba karny). Także praca marzeń, nic tylko rzucić wszystko inne i biec do Dora Food. Pracownicy narzekają po kątach,ale jak przyjdzie co to czego to lizanie rowka szefowej mają opanowane do perfekcji. Kamery na każdym kroku, zwracanie uwagi o wyjście do ubikacji a jednocześnie tolerowanie obiboctwa i kolesiostwa u innych pracowników. Trzech zapierdziela a czwarty lata do szefowej i dyskusje sobie robią o bzdurach albo innych pracownikach. "Szefowa",czyli po prostu nikt inny jak żona właściciela, jest kobietą niskiej kultury osobistej,nie mająca do powiedzenia nic mądrego, co jest adekwatne do jej tężyzny psychicznej.Podczas braku argumentów w rozmowie, będzie krzyczeć, podawać przykłady nie mające nic wspólnego z sensem rozmowy a na koniec wmówi ci coś, co nie miało miejsca. Także jeden wielki cyrk a myślą, że zmieniają ludziom życie na raj. No cóż, świnie też radośnie kwiczą jak się im wrzuca kartofle do koryta. Nie dajcie z siebie zrobić świń.

Oko Misia
@Honorata

Hahhaha niech cię ręka boska broni. Na stypie masz lepszą atmosferę. Od kiedy to tam przyjmują kobiety??? To robota a raczej harówa dla byczka, co ma siłe i anielską cierpliwość.

Sebastian
@Pan Dziąsło

Pracowałem tam w 2003 tylko jakieś 10 miesięcy ale z tego opisu twierdzę że się nic nie zmieniło, niestety.

Sebastian

Pracowałem w tej firmie w 2003 roku a więc w czasach kiedy bezrobocia było ok 20%. Każdy z" braku laku" brał co popadnie. Byle pracować. Byłem magazynierem. Robiłem wszystko co do mnie należało a nawet więcej bo pomagałem przy produkcji. Dodam tylko że firma ta mieściła się wtedy w Chorzowie na ulicy Gałeczki w wynajmowanych pomieszczeniach po starej piekarni. Zatrudniono mnie (usunięte przez administratora). Gdy przychodził sanepid musiałem się kryć. Po 10 miesiącach wezwano na rozmowę i powiedziano mi że nie ogarniam magazynu i musimy się rozstać. Czytając komentarze w 100% potwierdzam wszystkie negatywne opinie . Właściciele niby kulturalni ale z uśmiechem na ustach potrafią cynicznie zgnoić. Firma dla desperatów lub ludzi mentalności (usunięte przez administratora)

Mateusz

Czyli to prawda że ostatnia premia wynosiła 50 zł?

Król Życia
@Mateusz

Tak dokładnie było. Każdy opuszcza ten (usunięte przez administratora) jak najszybciej. Jeszcze trzeba uważać,bo idąc na L4, naślą na ciebie potem zus. Banda prostaków. Omijać ten (usunięte przez administratora) z daleka.

@Pan Dziąsło czyli generalnie praca jest za stawkę minimalną czy coś więcej chociaż trochę?

Pan Dziąsło

Śpieszę z odpowiedzią ???? stawka minimalna,w grudniu zostając w każdy piątek co najmniej 2-3 h dłużej, wpadła astronomiczna premia w wysokości,uwaga werble,50 złotych ???? no i "cudowna" paczka świąteczna,z jakimś gównianymi kabanosami, herbatą,zegarem z kalendarzem (bateria chyba więcej kosztuje niż ten zegarek) i pomarańczą. Kierownik spoko gość, pan Krystian także bardzo pomocny. No i łysa parówa z tatuażem z błędem,na ręce(pewnie nawet nie kuma, że ma buraka)???? także szukaj czegokolwiek innego,bo tam NIE WARTO! Pozdrawiam cieplutko ????

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Dora-Food Firma Handlowo-Usługowa?

nowa

Najlepiej jeśli jesteś mężczyzną, kobiety mają małe szanse na dostanie się do pracy, chyba że jest się rodziną właścicieli. Pracodawca nie boi się łamać prawo na rozmowie kwalifikacyjnej i zadaje pytania o dane "wrażliwe", bez krępacji pyta się o stan cywilny (przy czym dla tego pracodawcy mężatka=urlop macierzyński). A więc tak skoro pytasz jakie warunki trzeba spełnić, to na pewno nie możesz być zamężną kobietą.

Gwiazdor

Jakie warunki trzeba spełniac? Prosze czytaj *Jeśli chcesz zarabiac najniższą krajową * byc niedocenianym, okłamywanym, poniżanym * uwielbiasz byc mobbingowany * tolerujesz (usunięte przez administratora) kumaterstwo To zapraszam. Zyczę powodzenia. To przykre ze w dzisiejszych czasach tak traktuje sie ludzi, dzieki ktorym ta firma jeszcze hula

Odradzam pracy w tej firmie. !!! Wypisują brednie o zarobkach. Nawet na chorobowe nie można iść, bo Wam z pensji odejmą tyle że wyjdzie Wam najniższa krajowa. Praca po ponad 8 godzin od pon-pt. Brak informacji oraz pomocy że strony kierownictwa.

Pracownik produkcji.

UWAGA!!! Odradzam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora) Za 5 dni cieżkiej charówy, oczywiście z nadgodzinami otrzymałem 500zl. W Internecie piszą bzdury o zarobkach 2500zl netto, no chyba że jest się pupilkiem kierownika (usunięte przez administratora)

Człowiek Mop
@Pracownik produkcji.

Jak się ma dwie lewe ręce i wrodzone nieróbstwo to wszędzie będzie źle. Praca ciężka,ale nikt nie mówił że będzie lekko. I nie gadaj, że "charowales ",bo waliles w pręta najwięcej. Bartku. Wracaj na utrzymanie do tatusia.

@Człowiek Mop

A umiesz ty w ogóle liczyć "Człowieku MOPIE" ? Ksywa adekwatna do twoich obowiązków w firmie(usunięte przez administratora) Jak wytłumaczysz to że pracownik który pracuję tam 14 dni dostaje 1900zł a drugi co pracuje tyle samo dostaje 2100zł ?. To jest oszustwo, bo Ci co podlizują się kadrze mają więcej płacone. A druga sprawa: Za 5 dni pracy powinienem dostać wypłacone 595zł !!!. Ponieważ 2500zł / 21dni pracy = 119zł za dniówkę !!!.

Darek

Jedno jest jasne, że firma w internecie ma dobre opinie ,więc jest wymagającym pracodawcą. Niestety nie każdy ma chęci do pracy!

@Darek

Opinie ma dobre bo wystawiają je klienci którzy kupują od nich towar a nie pracowników którzy tam pracowali !. Proszę nie sugerować się opiniami google.

nowy

Witam wszystkich opinie nie zbyt ciekawe ale jedno pytanie czy wypłata jest zawsze na czas może dziwne pytanie ale ważne dla mnie dzięki

Don Jonhson

Szkoda czasu i zdrowia. Omijajcie z daleka!

Stella

Ktoś został zainspirowany do tego wpisu? Wygląda na jedna osobę?

Ela

Rozmowa w tej firmie to porażka! Właściciel jakby nieobecny,osoby wchodzą-wychodzą..Nie polecam tracić czasu na dojazd.

Jola
@Ela

Potwierdzam

Jola
@Ela

Byłam na rozmowie jakiś czas temu, widać że nie idzie im zatrudnianie osób, nawet nie potrafią przeprowadzić rozmowy kwalifikacyjnej. Szoda czasu

Honorata

@Ela, przedstawiłabyś przebieg całej rozmowy kwalifikacyjnej jaką odbyłaś w Dora-Food Firma Handlowo-Usługowa? Dlaczego uważasz, że właściciel był podczas niej nieobecny? Jakie pytania zostały Ci zadane? Czy chcesz dać również do zrozumienia, że wiele osób razem z Tobą czekało na swoją rozmowę w tej firmie? Twoja wypowiedź na pewno zainteresuje innych użytkowników.

Dora Dora

Ha banda jeszcze raz banda szukają białych murzynów

kika

Niesłowny właściciel. Uważajcie.

Zostaw merytoryczną opinię o Dora-Food Firma Handlowo-Usługowa - Chorzów

• Jak się pracuje w Dora-Food Firma Handlowo-Usługowa?

Zobacz opinie na temat firmy Dora-Food Firma Handlowo-Usługowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Dora-Food Firma Handlowo-Usługowa

Dora-Food Firma Handlowo-Usługowa