Radzionków

Opinie o Dakstar Sp. j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Damian Redzimski Stanisław Kluz

mi

sama prawda .odradzam każdemu

my

mozna sobie tą firme podarować,zarobki głodowe ,marketing zajmuje sie handlem samochodami ,upadek.............odradzam

jo

Wasze informacje sie juz przedawniły, dozór już jest wymieniony :). Jak wszedzie i o kazdej firmie mozna powiedziec cos dobrego i cos zlego. Ale jak to mowia, wszedzie dobrze gdzie nas nie ma! No i nie moge sie zgodzic z opinia, ze nie wyplacaja wypłat, bo akurat jak chodzi o wyplate to zawsze jest na czas.

Zostaw opinię o Dakstar Sp. j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Damian Redzimski Stanisław Kluz - Radzionków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dakstar Sp. j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Damian Redzimski Stanisław Kluz