Opinie o Dakis Sp. z o.o. w Krupski Młyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dakis Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dakis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chemia przemysłowa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dakis Sp. z o.o. w Krupski Młyn

Przeszukując internet natrafiłem na ich stare ogłoszenie o pracę dla chemika na produkcji. Ktoś mi powie jakie aktualnie firma oferuje warunki zatrudnienia? Z tego ogłoszenia wiem, że kilka lat temu już od okresu próbnego była umowa o pracę. Ile trwa ten okres próbny? Jak wygląda wdrożenie nowego pracownika?

Chyba nie jestem do końca jeszcze w temacie. Co z tym chemikiem? Ja to w ogóle aktualnych ofert nie widzę, a ludzie tu chyba praca się interesują. Skąd się to bierze? Są jakieś sygnały z alternatywnych źródeł?

Możecie o biurze coś więcej napisać? z okolic Krupskiego jestem i na razie firmy sobie przeglądam, trafiłam na stronę WWW zakładu. Ciekawa jestem co od strony biura się tu robi, jest jakaś konkretna administracja? Widziałam ze 4 numery kontaktowe, zastanawiam się jak duży jest zespół

A ja widziałem informację o czterech numerach, czemu trzy liczby przytaczasz? I może wiesz od razu ilu ludzi im na magazynie potrzeba? też widziałem wygasła już ofertę i nie wiem czy jest sens czekać czy będą szukać. miałbym blisko

Może ktoś jasno przedstawić jakich wyników oczekują tu teraz na magazynie? jak wystawiali ofertę teraz niedawno to wpisana była, ta „wynikowa” ale nie znam szczegółów a przede wszystkim wysokości. chce sobie porównać z aktualnym miejscem pracy bo planuje zmienić

Na forum widzę sporo pytań, ale coś mało odpowiedzi. Jak duża to firma? mieszkam w okolicy Młyna, czy osoby bez doświadczenia mogą się zatrudnić? może ktoś napisać szerzej na czym praca polega, bo z tych komentarzy za dużo się o tym nie mogę dowiedzieć?

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Jagoda

Szukam praktyki jako chemik . Jest możliwość odbycia u państwa praktyk? W jakich godzinach jest praca?

Wojtek

Przeszukując internet natrafiłem na ich stare ogłoszenie o pracę dla kierowcy. Ile trwa ten okres próbny? Jak wygląda wdrożenie nowego pracownika?

xxl

AX

Przeszukując internet natrafiłem na ich stare ogłoszenie o pracę dla chemika na produkcji.Z tego ogłoszenia wiem, że kilka lat temu już od okresu próbnego była umowa o pracę. Ile trwa ten okres próbny? Jak wygląda wdrożenie nowego pracownika?

Jak wygląda kwestia awansu w Dakis Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Pracownik Gospodarczy?

A co z produkcją? Jeden pan też już o nią pytał, w jakim stopniu jest teraz realizowana? Czy są jakieś stanowiska kierownicze, które można przy tym objąć? Opiszecie przy okazji jakie macie standardy pracy? BHP? Narzędzia? nie wiem czy dalej się nią interesować.

Kamery do podglądania? Chciałem zweryfikować temat pracy przy produkcji, widziałem na stronie płyny oraz preparaty, które obecnie widnieją w ofercie. Jak duża występuje obecnie produkcja? Działalność trwa od 20stu lat i ciekaw byłem rozwoju, myślałem, że będzie tu już więcej opinii. jakie kwalifikacje trzeba mieć by moc przyjść na rozmowę?

Asia - klient

Pełny profesjonalizm. Wszystko w terminie, bezproblemowy kontakt, błyskawiczne działanie. Z czystym sumieniem polecam firmę Dakis Sp. z o.o. w Krupskim Młynie. Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy, gdyż moja współpraca z tą firmą trwa już bardzo długo i nigdy mnie nie zawiodła.

Mateusz

Znam właściciela firmy prawie 5 lat. Bardzo uczciwy, wyrozumiały i pomocny człowiek. Opinie negatywne które są tutaj zamieszczane to zwykłe kłamstwa i oszczerstwa nie mające żadnego związku z rzeczywistością. Z tego co mi wiadomo atmosfera w firmie jest bardzo dobra. Kliencie są mega zadowoleni z produktów które nabywają w Dakis Sp. z o.o. Proszę nie czytać tych kłamstw.

admin

Wypowiedz się jaka atmosfera pracy panuje w firmie Dakis Sp. z o.o.. Od Twojego komentarza wiele zależy.

Zostaw merytoryczną opinię o Dakis Sp. z o.o. - Krupski Młyn

• Jak się pracuje w Dakis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dakis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dakis Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Dakis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Dakis Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Dakis Sp. z o.o.
  • ul. Zawadzkiego 9