Tarsmak Sp.j. Zakład Produkcji i Obrotu Artykułami Spożywczymi

Radgoszcz

Opinie o Tarsmak Sp.j. Zakład Produkcji i Obrotu Artykułami Spożywczymi

jurek

sos dobry ale opakowanie do D..Y skaleczyłem palec na korku od sosu całe szczęście ze nie dałem dziecku bo krawędzie klapki od sosu są jak skalpel

wax

Witam, widzę że moja opinia będzie pierwsza i mam nadzieję że kolejne będą takie jak moje. Firma Tarsmak to pierwsza firma w której jestem tak pozytywnie zaskoczony - firma opiera się na relacjach z pracownikami w sposób bardzo miły, przyjacielski - wręcz rodzinny. Przełożeni bardzo w porządku, w odróżnieniu do wielkich molochów (tzw KORPORACJI ) Potrafią zrozumieć człowieka, pomóc mu w osiągnięciu celów a nie tylko siedzieć na laptopie i wysyłać maile z poleceniami. Myślę że takie działania dają o wiele lepszy efekt. Przełożonych można porównać do poniższej sytuacji: Są dwa rodzaje dowódców, jedni którzy krzyczą "naprzód" a drudzy zaś krzyczą "za mną" - analogicznie Kierownik i Dyrektor zdecydowanie krzyczą za mną. Pozdrawiam

Zostaw opinię o Tarsmak Sp.j. Zakład Produkcji i Obrotu Artykułami Spożywczymi - Radgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tarsmak Sp.j. Zakład Produkcji i Obrotu Artykułami Spożywczymi