Product Plus Sp.j.

Kleszczewo

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Product Plus Sp.j.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Product Plus Sp.j.

Nestor

Truskaweczka29 - 2013-04-24 11:47:56 Szukając ofert pracy natknęłam się na ofertę tej firmy. Ale co dziwnego mi się wydało to mail, w którym odsyłano mnie do ściągnięcia formularza za pomocą jakiegoś programu. Oto link: http://filespeedy.net/download/42039/ZDI5N Okazało się, że muszę podać numer telefonu i po otrzymaniu kodu na komórkę miałam wpisać go w białe pole. Ale widoczna treść regulaminu mówi o cenniku za grę na komórkę?????Wystarczy wpisać numer telefonu (nie trzeba wysyłać smsa) aby pobrało pieniądze z konta. Mi tak pobrało 17zł i pliku ostatecznie nie ściągnęłem ;] Zwykłe naciąganie. Osoba która wstawia plik a inni próbują później go pobrać (może im się udaje) dostaje za to prowizję na swoje konto. Ostatnio dość popularne wśród oszustów którzy naciągają osoby chcące pracować za granicą.

Student

Najprawdopodobniej są to oszuści, podszywający się pod tą firmę, która jest piekarnią. Po pierwsze wystarczy spojrzeć na maila, na którego mieliśmy wysłać zgłoszenie (jaka firma miała by w nazwie r.ek13?). Po drugie - w treści można wyczytać dwie następujące kwestie: "Uprzejmie informuję iż wybraliśmy Państwa zgłoszenie jako jedno z nielicznych." i " Proces wstępnej rekrutacji jest całkowicie zautomatyzowany przez nasz system.". Jak automatyczny system może wybrać, do kogo wysłać maila? (Normalnie automatyczne systemy mailingowe wysyłają wiadomości zwrotne do wszystkich adresatów). Po trzecie, już sam proces pobierania kwestionariusza budzi pewne obawy. Pobieranie zostaje wstrzymane na samym początku, a my jesteśmy przekierowywani na stronę z płatną usługą SMS. Dla mnie cała ta oferta jest fałszywa i radzę na nią uważać, bo w przeciwnym wypadku, możemy narobić sobie dodatkowych kosztów i problemów.

All.

Też dostałam tego maila i wydaje mi się to co najmniej dziwne. W dodatku kiedy otwieram ten link i próbuję pobrać formularz pojawia się przekierowanie do strony z dziwnymi ankietami... A szukając tej firmy w sieci (adresu jej siedziby w Berlinie) niczego nie znalazłam. Jakby takowa w ogóle nie istniała.

Szukasz pracy?

Truskaweczka29

Szukając ofert pracy natknęłam się na ofertę tej firmy. Ale co dziwnego mi się wydało to mail, w którym odsyłano mnie do ściągnięcia formularza za pomocą jakiegoś programu. Oto link: http://filespeedy.net/download/42039/ZDI5N Okazało się, że muszę podać numer telefonu i po otrzymaniu kodu na komórkę miałam wpisać go w białe pole. Ale widoczna treść regulaminu mówi o cenniku za grę na komórkę?????

Zostaw opinię o Product Plus Sp.j. - Kleszczewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Product Plus Sp.j.