Opinie o Product Plus Kozanecki - Begier - Słabolepszy sp.j. w Kleszczewo

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Product Plus Kozanecki - Begier - Słabolepszy sp.j.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Product Plus Kozanecki - Begier - Słabolepszy sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Product Plus Kozanecki - Begier - Słabolepszy sp.j. w Kleszczewo

Kwiat lotosu Nowy wpis

Na szczęście już tam nie pracuje ,ale mieszkam tak blisko że ze wszat dochodzą mnie opinie o brygadzistce która nadal terroryzuje zmianę a dyrekcja widzi i nie reaguje.Przez nią również odeszłam ja.

Magiczna Nowy wpis

Dobrze że mnie już tam nie ma od paru miesięcy.Czyżby brak funduszy spowodował ze nie stać ich na produkcję profesjonalnej reklamy w sieci tylko wypuszczenie domorosłych filmików w których występuje pseudo aktor nadający się może co najwyżej do ,,Trudnych Spraw " ze swoim talentem i czerstwymi dialogami?

Ćwierkające wróbelki Nowy wpis

Fałsz, obłuda, kłamstwo, zawiść i obmawianie za plecami tym stoi ta firma .

Barbara Nowy wpis

Naprawdę w firmie jest tak toksycznie? Bo widzę, że ktoś napisał o tym jak osoby na produkcji jadą jedna po drugiej do każdego... Jak myślicie skąd takie obgadywanie się tutaj u nich bierze? To wina jakiejś kultury w organizacji czy akurat trafili się tacy niemili współpracownicy? Czy do dziś troszkę się polepszyło z tym może?

Firma Product Plus Kozanecki - Begier - Słabolepszy sp.j. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI SPOŻYWCZEJ. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
Mniej wiesz lepiej dla Ciebie

Jeśli chodzi o product plus to zgadzam się, nie ma żadnych szkoleń, żadnego rozwoju. Marne wynagrodzenia a pracować czasami trzeba za trzech. Dużo obiecują, ale się nie wywiązują z obietnic. Osoby na produkcji.. jedna jedzie po drugiej o wszystkich , wszystko chcą widzieć. Panowie nie lepsi, dużo karygodnych zachowań a szefostwo udaje że nie widzi nic.. Jeszcze niektóre osoby z "biura" mieszajace się w prywatne sprawy by być w centrum uwagi. Żenada

Bronisław
@Mniej wiesz lepiej dla Ciebie

A czy są inne dodatki, które motywują do pracy? Product Plus oferuje benefity z pakietu socjalnego? Jeśli tak to, czy mógłbyś je wyszczególnić?

Uno

Teraz już dwóch wspulników. A nazwa po staremu...

Cześć, czy w momencie przyjęcia się do pracy zaczyna się jakiś okres próbny poprzedzony szkoleniem czy może od razu podpisywana jest umowa o pracę na czas nieokreślony? Jest to dość ważna kwestia dla niektórych, którzy woleliby się wpierw wdrążyć w pracę w firmie zanim zaczną taką 'pełnoprawną' pracę w niej.

Nieznajomy

Szkolenia??? Jakie nie ma żadnych szkoleń. Żadnego rozwoju.

Renata

No trochę zmartwiłaś mnie tym, że - według Ciebie - w Product Plus raczej nie ma zbyt dużych szans na rozwój. No ale przydałoby się jednak i tak nieco więcej szczegółów. Co z jakimiś szkoleniami branżowymi? Czy chociaż od czasu do czasu jakieś się odbywają?

Nestor

Truskaweczka29 - 2013-04-24 11:47:56 Szukając ofert pracy natknęłam się na ofertę tej firmy. Ale co dziwnego mi się wydało to mail, w którym odsyłano mnie do ściągnięcia formularza za pomocą jakiegoś programu. Oto link: http://filespeedy.net/download/42039/ZDI5N Okazało się, że muszę podać numer telefonu i po otrzymaniu kodu na komórkę miałam wpisać go w białe pole. Ale widoczna treść regulaminu mówi o cenniku za grę na komórkę?????Wystarczy wpisać numer telefonu (nie trzeba wysyłać smsa) aby pobrało pieniądze z konta. Mi tak pobrało 17zł i pliku ostatecznie nie ściągnęłem ;] Zwykłe naciąganie. Osoba która wstawia plik a inni próbują później go pobrać (może im się udaje) dostaje za to prowizję na swoje konto. Ostatnio dość popularne wśród oszustów którzy naciągają osoby chcące pracować za granicą.

Student

Najprawdopodobniej są to oszuści, podszywający się pod tą firmę, która jest piekarnią. Po pierwsze wystarczy spojrzeć na maila, na którego mieliśmy wysłać zgłoszenie (jaka firma miała by w nazwie r.ek13?). Po drugie - w treści można wyczytać dwie następujące kwestie: "Uprzejmie informuję iż wybraliśmy Państwa zgłoszenie jako jedno z nielicznych." i " Proces wstępnej rekrutacji jest całkowicie zautomatyzowany przez nasz system.". Jak automatyczny system może wybrać, do kogo wysłać maila? (Normalnie automatyczne systemy mailingowe wysyłają wiadomości zwrotne do wszystkich adresatów). Po trzecie, już sam proces pobierania kwestionariusza budzi pewne obawy. Pobieranie zostaje wstrzymane na samym początku, a my jesteśmy przekierowywani na stronę z płatną usługą SMS. Dla mnie cała ta oferta jest fałszywa i radzę na nią uważać, bo w przeciwnym wypadku, możemy narobić sobie dodatkowych kosztów i problemów.

All.

Też dostałam tego maila i wydaje mi się to co najmniej dziwne. W dodatku kiedy otwieram ten link i próbuję pobrać formularz pojawia się przekierowanie do strony z dziwnymi ankietami... A szukając tej firmy w sieci (adresu jej siedziby w Berlinie) niczego nie znalazłam. Jakby takowa w ogóle nie istniała.

Truskaweczka29

Zostaw merytoryczną opinię o Product Plus Kozanecki - Begier - Słabolepszy sp.j. - Kleszczewo

• Jak się pracuje w Product Plus Kozanecki - Begier - Słabolepszy sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Product Plus Kozanecki - Begier - Słabolepszy sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Product Plus Kozanecki - Begier - Słabolepszy sp.j.?

Product Plus Kozanecki - Begier - Słabolepszy sp.j.
  • Sportowa 8
    Kleszczewo

Product Plus Kozanecki - Begier - Słabolepszy sp.j.