Kretomino

Opinie o Minipol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Usługowe Zakład Produkcji Spożywczej Czesław Drabent

byy pracownik

Chyba najbardziej uczciwa firma jaką znam, szef OK.

była pracownica

Plusy: zawsze na czas wypłata, legalna praca, płaca wyżej aniżeli najniższa, swoboda w godzinach pracy, udziela każdego zwolnienia na swoje sprawy, nie czepia się drobiazgów, kultura w rozmowaćh z pracownikami. Minusy: zwalnia za picie alkoholu i kradzieże.

Zostaw opinię o Minipol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Usługowe Zakład Produkcji Spożywczej Czesław Drabent - Kretomino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Minipol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Usługowe Zakład Produkcji Spożywczej Czesław Drabent