Opinie o Makaron Polski Sas Woźniakowska Świderska sp.j. w Wołomin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Makaron Polski Sas Woźniakowska Świderska sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Makaron Polski Sas Woźniakowska Świderska sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makaron Polski Sas Woźniakowska Świderska sp.j. w Wołomin

Witek Nowy wpis

Chciałem zapytać czy strona ma swoją firmę, bo nie widzę jej nigdzie?? Albo gdzie zamieszczają oferty pracy, mają jakieś? Nic nie mogę znaleźć, a w komentarzach też nic nowego nie widzę ...

Taka Nowy wpis

Czy w fabryce Szczytno są zatrudnienia nowych pracowników? Można prosić o jakieś informacje na temat trybu pracy i płac?

Krzysiek Nowy wpis

Żeby się zatrudnić na magazynie trzeba mieć uprawnienia na wózki widłowe czy niektóre prace wykonuje się ręcznie i nie każdemu jest to potrzebne? Można dogadać się z ludźmi ze zmiany, bo czytałem wpis że nie wszędzie taka dobra atmosfera. Dajcie jakąś aktualizacje.

Kierowiec

Najgorsi magazynierzy... Romek, Domink czyli duży gnom i ćpun, tylko czekać aż któryś kierowca nie wytrzyma i wydłubie im oczy. Druga zmiana to złota ekipa, wiadomo o kogo chodzi i Ich pozdrawiam :)

Izabela
@Kierowiec

Ale to co ci magazynierzy robią takiego reszcie, pracownikom???

do Kierowiec Nowy wpis
@Kierowiec

Sam jesteś gnomem i ćpunem jak masz jakiś pretensje to zgłoś kierownikowi magazynu a nie obrażaj ludzi wypisując kłamstwa na forach.

Brałeś udział w rekrutacji do Makaron Polski Sas Woźniakowska Świderska sp.j.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
Kierowca

Dzięki chłopaki za sprawny załadunek w dniu 25.03.2022 po14ej a stałem i czekałem od 11ej.

Kierowca
@Kierowca

Przepraszam to było 24.03 2022 .

Widzę praca w czterobrygadówce. Są jakieś dodatki za robotę w nocy? Bo przydałoby się klika zł więcej :)

Jak to wygląda z tą temperaturą w pracy, bo widziałem skargi, że jest za gorąco, powyżej 40 stopni. Taki kłopot jest tylko w lecie, czy w firmie ogólnie panują takie temperatury ze względu na specyfikę produkcji? Ktoś wyjaśni?

Antek
@Marcin

Tylko latem jest tak gorąco. Mogliby w klime zainwestować.

Ilona
@Antek

A zimą co? Bo jak nie ma klimy, to nie wiem, czy w zime grzeją na hali? Praca przy spożywce, może musi być letnia temperatura...

Kamila

W jakim systemie pracuje się w Makaron Polski? Jedna zmiana czy więcej? Będę wdzięczna za informację.

xxxl
@Kamila

Praca jest dobra super kierowniczka system pracy jest cztero zmianowa dwa dni na rano dwa dni na popołudnie i dwie nocki i dwa dni wolnego pracuję 10lat i jestem za dowolna

Kamila
@xxxl

Super, że jesteś zadowolona z pracy dla nich i dziękuję za odpowiedź. Powiedz, czy jest to sztywnie narzucony grafik? Zastanawiam się czy jest możliwość czasami jakichś zmian w nim i dostosowania do siebie gdy zachodzi taka potrzeba.

xxxl
@Kamila

Kierowniczka Pani Irenka jest fajna i można się z nią dogadać jak jest taka potrzebne nigdy nie robi problemu

Zażenowana

mobing to codziennośc w tej firmie. Kierowniczka p. Ir... pomiata ludźmi według swojego widzi mi się. To czy dostaniesz urlop albo nie pójdziesz sprzątać na szmacie, to zależy tylko od jej dobrego humoru. Oszukuje ludzi na naliczaniu nadgodzin, wysyła na przymusowe wolne kiedy jej to odpowiada. Praca w temperaturze 50 stopni, bez klimatyzacji i solidnej wentylacji. Ludzie mdleją. Za wzięci L4 wracasz na miesiąc na sprzątanie, za karę. Nie wolno chorować, bo kara. Nawet jak komuś maszyna palca utnie, to wraca na szmatę, a nie na produkcję. Takie są realia. Praca dla silnych psychicznie. Zero szacunku dla pracownika. Pracownik pracujący kilka lat zarabia tyle samo co pracownik w 1 miesiącu pracy. Nocki, święta, często do ostatniego dnia przed Bożym Narodzeniem czy Wielkanocą nie wiesz czy musisz iść do pracy czy nie. Nie polecam nikomu.

On

Temperatura jak temperatura ale alkohol w czasie pracy to podstawa!!!!! Żadnej kontroli!!!

PastaBusters

Nic dodać nic ująć. Podzielam powyższą opinię.

domodo

odradzam pracę w tym zakladzie. Warunki pracy nieludzkie, praca w temp. powyżej 40 stopni przy prawie 100% wilgotności!!! Kobiety mdleją i wymiotują. Ciężka orka za najniższą krajową. O kokosach nie ma co marzyć. Można dorobić na nadgodzinach, ale kierownictwo tak je liczy, że większość nadgodzin praktycznie robi się za darmo!! Praca nie tylko w weekendy, ale i w święta (11 listopada, 3 króli, majowe czy boże ciało a nawet wielkanoc oczywiście w pracy, bo zakład nie może mieć strat). Kierownictwo to wielka porażka, szef nie robi dla zakładu nic tylko ciągnie kasę, a kierownik produkcji poniża ludzi, o urlop trzeba prosić na kolanach, w ostatniej chwili zmienia grafik, uprzykrza ludziom życie. Kierowniczka jakości gnębi ludzi za swoje życiowe niepowodzenia. Poprostu odradzam każdemu kto się tam wybiera... Psychicznie potrafią wykończyć.

admin

Wiele osób zastanawia się czy podjąć pracę w firmie Makaron Polski Sas Sp.j.. Ich decyzja może zależeć od Twojego komentarza.

Zostaw merytoryczną opinię o Makaron Polski Sas Woźniakowska Świderska sp.j. - Wołomin

• Jak się pracuje w Makaron Polski Sas Woźniakowska Świderska sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Makaron Polski Sas Woźniakowska Świderska sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makaron Polski Sas Woźniakowska Świderska sp.j.?

Makaron Polski Sas Woźniakowska Świderska sp.j.
  • Geodetów 33
    05-200 Wołomin
  • NIP: 1250002093 REGON: 11298169 KRS: 0000011474

Makaron Polski Sas Woźniakowska Świderska sp.j.