Makaron Polski Sas Sp.j.

Wołomin

Opinie o Makaron Polski Sas Sp.j.

On

Temperatura jak temperatura ale alkohol w czasie pracy to podstawa!!!!! Żadnej kontroli!!!

PastaBusters

Nic dodać nic ująć. Podzielam powyższą opinię.

domodo

odradzam pracę w tym zakladzie. Warunki pracy nieludzkie, praca w temp. powyżej 40 stopni przy prawie 100% wilgotności!!! Kobiety mdleją i wymiotują. Ciężka orka za najniższą krajową. O kokosach nie ma co marzyć. Można dorobić na nadgodzinach, ale kierownictwo tak je liczy, że większość nadgodzin praktycznie robi się za darmo!! Praca nie tylko w weekendy, ale i w święta (11 listopada, 3 króli, majowe czy boże ciało a nawet wielkanoc oczywiście w pracy, bo zakład nie może mieć strat). Kierownictwo to wielka porażka, szef nie robi dla zakładu nic tylko ciągnie kasę, a kierownik produkcji poniża ludzi, o urlop trzeba prosić na kolanach, w ostatniej chwili zmienia grafik, uprzykrza ludziom życie. Kierowniczka jakości gnębi ludzi za swoje życiowe niepowodzenia. Poprostu odradzam każdemu kto się tam wybiera... Psychicznie potrafią wykończyć.

Wiele osób zastanawia się czy podjąć pracę w firmie Makaron Polski Sas Sp.j.. Ich decyzja może zależeć od Twojego komentarza.

Zostaw opinię o Makaron Polski Sas Sp.j. - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Makaron Polski Sas Sp.j.