Luxpol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Jurkowski

Ostrowiec świętokrzyski

Opinie o Luxpol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Jurkowski

gość

Pracuje w tej firmie stawka minimalna poza tym wszystko w porządku. Nie można narzekać.

oszukany

Uwaga!!!!!!!!!!!!! oszuści ,wyzyskiwacze,ładnie im z oczu patrzy,ażeby mogli to by wyssali z Ciebie wszystko,kręt,niełowny (obiecanki cacanki a głupiemu radość)UWAGA!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Luxpol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Jurkowski - Ostrowiec świętokrzyski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Luxpol Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Paweł Jurkowski