Opinie o Irwega Zakład Przetwórstwa Spożywczego Wiesław Gostkowski w Małe Bałówki

Zofia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
Kandydat

Jak obecnie wygląda wynagrodzenie w firmie Irwega? Czy po nowym roku były jakieś podwyżki? Ile teraz wynosi miesięczna pensja wraz z premią? Dostajecie coś na święta? Jakieś premie albo prezenty?

Zofia Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 38 dni.
Kandydat

Czy pracodawca odprowadza składki od całości wynagrodzenia czy tylko od najniższej krajowej?

Wojtek Nowy wpis

Czy każdy w firmie ma umowę czy ktoś pracuje na czarno?

Kuba Nowy wpis
@Wojtek

Wszyscy mieli umowę nikt nie pracował na czarno.

Jak dziś wygląda sytuacja Irwega Zakład Przetwórstwa Spożywczego Wiesław Gostkowski na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Małe Bałówki i okolic oraz będących w trakcie poszukiwania pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Pracowałem w firmie Irwega i nie było tak źle jak piszą moi koledzy Zarobki w miarę, szef do dogadania się w kwestii terminu urlopu, zmian w pracy i na prośbę wszystkich pracowników m.in wyżej piszących mieliśmy weekendy wolne. Koledzy plują sobie w brodę,że już nie pracują.(ale ciężka praca -w nocy spali) NIE MOGĄ NIC UKRAŚĆ. Wszystkim się chwalili ile i co wynoszą i za ile sprzedają . Teraz prowadzą własną firmę stolarstwo i obróbka dachów. Interes pada bo kiepska robota z kiepskich towarów - mają dużo wolnego czasu i piszą złe opinie.

niezapominajka
@Pracownik

hahahaa JAK TO TRZEBA NISKO UPAŚĆ BY PODAWAĆ SIĘ ZA PRACOWNIKA WŁASNEJ FIRMY I SIĘ WYBIELAĆ . Może powodem jest brak owych byłych pracowników co niby kradli i spali ? Zamiast oczerniać innych weź się Pan sam za robotę by następni byli pracownicy nie musieli pisać prawdy o firmie IRWEGA. Ps.Proszę nie dosypywać zmielonych odpadów makaronowych do produkowanego makaronu , może to poprawi choć trochę jakość wyrobów.

Jogi
@niezapominajka

Jędruś zluzuj majty

useyourebrain

Oferta pracy: "Irwega" Zakład Przetwórstwa Spożywczego Wiesław Gostkowski Zatrudnię pracownika z dużym poczuciem humoru do pracy za śmieszne pieniądze.

chory pastor

W Irwedze nadal panuje system feudalno-pańszczyźniany. Pracownicy w tym (k)raju na ziemi od ćwierćwiecza słyszą, że jak ci się nie podoba, to się zwolnij, na twoje miejsce jest dziesięciu (stu, pierdylion siedemnastu - zależnie od humoru jaśnie pana "pracodawcy") chętnych. No więc się zwolnili, rekin biznesu makaronowego może sobie teraz tenże pierdylion pracowników zatrudnić, w czym problem?

ja

'IRWEGA 'JAST JAK KOMUNISTYCZNA PARTIA ROBOTNICZA .WYZYSK SIŁY ROBOTNICZEJ,UTRZYMYWANIE ZAŁOGI W STANIE NIEŚWIADOMOŚCI I DYKTATURA NA CZELE ,KTÓREJ STOI ODERWANY OD RZECZYWISTOSCI MAO-WIECH-TUNG.

zero tolerancji

sanepid inspekcja pracy i nie tylko to instytucje które powinny tą niby firmę ostro przewietrzyć mobbing brak godnych zarobków wykorzystywanie pracowników dwulicowość ''niby '' zarządzających tą pseudo firemką dnooooooooooooooooo

byłypracownik

Jeśli lubisz być wykorzystywany/a i tolerujesz mobbing w pracy oraz nie specjalnie zależy ci na godnych zarobkach to IRWEGA jest w sam raz dla ciebie . Moja opinia totalne dno.

Edytaobciągaraznadjeziora
@byłypracownik

Dno to jesteś ty Jogi

Edziaobciagaraznadjeziora
@byłypracownik

Jogi pomachaj uszami i odleć do Szwecji z całą tą swoja "rodziną", wszyscy ci podziękują. Tam jest dobry socjal ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Irwega Zakład Przetwórstwa Spożywczego Wiesław Gostkowski - Małe Bałówki

Irwega Zakład Przetwórstwa Spożywczego Wiesław Gostkowski