Irwega Zakład Przetwórstwa Spożywczego Wiesław Gostkowski

Małe Bałówki

Opinie o Irwega Zakład Przetwórstwa Spożywczego Wiesław Gostkowski

Pracowałem w firmie Irwega i nie było tak źle jak piszą moi koledzy Zarobki w miarę, szef do dogadania się w kwestii terminu urlopu, zmian w pracy i na prośbę wszystkich pracowników m.in wyżej piszących mieliśmy weekendy wolne. Koledzy plują sobie w brodę,że już nie pracują.(ale ciężka praca -w nocy spali) NIE MOGĄ NIC UKRAŚĆ. Wszystkim się chwalili ile i co wynoszą i za ile sprzedają . Teraz prowadzą własną firmę stolarstwo i obróbka dachów. Interes pada bo kiepska robota z kiepskich towarów - mają dużo wolnego czasu i piszą złe opinie.

niezapominajka
@Pracownik 02.12.2016 17:57

hahahaa JAK TO TRZEBA NISKO UPAŚĆ BY PODAWAĆ SIĘ ZA PRACOWNIKA WŁASNEJ FIRMY I SIĘ WYBIELAĆ . Może powodem jest brak owych byłych pracowników co niby kradli i spali ? Zamiast oczerniać innych weź się Pan sam za robotę by następni byli pracownicy nie musieli pisać prawdy o firmie IRWEGA. Ps.Proszę nie dosypywać zmielonych odpadów makaronowych do produkowanego makaronu , może to poprawi choć trochę jakość wyrobów.

Jogi
@niezapominajka 13.12.2016 21:29

Jędruś zluzuj majty

useyourebrain

Oferta pracy: "Irwega" Zakład Przetwórstwa Spożywczego Wiesław Gostkowski Zatrudnię pracownika z dużym poczuciem humoru do pracy za śmieszne pieniądze.

chory pastor

W Irwedze nadal panuje system feudalno-pańszczyźniany. Pracownicy w tym (k)raju na ziemi od ćwierćwiecza słyszą, że jak ci się nie podoba, to się zwolnij, na twoje miejsce jest dziesięciu (stu, pierdylion siedemnastu - zależnie od humoru jaśnie pana "pracodawcy") chętnych. No więc się zwolnili, rekin biznesu makaronowego może sobie teraz tenże pierdylion pracowników zatrudnić, w czym problem?

ja

'IRWEGA 'JAST JAK KOMUNISTYCZNA PARTIA ROBOTNICZA .WYZYSK SIŁY ROBOTNICZEJ,UTRZYMYWANIE ZAŁOGI W STANIE NIEŚWIADOMOŚCI I DYKTATURA NA CZELE ,KTÓREJ STOI ODERWANY OD RZECZYWISTOSCI MAO-WIECH-TUNG.

zero tolerancji

sanepid inspekcja pracy i nie tylko to instytucje które powinny tą niby firmę ostro przewietrzyć mobbing brak godnych zarobków wykorzystywanie pracowników dwulicowość ''niby '' zarządzających tą pseudo firemką dnooooooooooooooooo

byłypracownik

Jeśli lubisz być wykorzystywany/a i tolerujesz mobbing w pracy oraz nie specjalnie zależy ci na godnych zarobkach to IRWEGA jest w sam raz dla ciebie . Moja opinia totalne dno.

Edytaobciągaraznadjeziora
@byłypracownik 30.05.2016 11:29

Dno to jesteś ty Jogi

Edziaobciagaraznadjeziora
@byłypracownik 30.05.2016 11:29

Jogi pomachaj uszami i odleć do Szwecji z całą tą swoja "rodziną", wszyscy ci podziękują. Tam jest dobry socjal ;)

Zostaw opinię o Irwega Zakład Przetwórstwa Spożywczego Wiesław Gostkowski - Małe Bałówki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Irwega Zakład Przetwórstwa Spożywczego Wiesław Gostkowski