Opinie o Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie Damłyn Sp. z o.o. w Damasławek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie Damłyn Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie Damłyn Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przemiał zbóż

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie Damłyn Sp. z o.o. w Damasławek

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie Damłyn Sp. z o.o.?

michal Nowy wpis

Jak u Was współpraca z nowym właścicielem Agro Retrade Sp. z o.o.? Będzie można ściągnąć należności? Od września 2021 nie płacą faktur. Ze stoickim spokojem pan Arur G. odpowiada, że pieniądze już ,,wyszły". Normalnie dramat.

A czy firma ma długi?

pracownik Nowy wpis
@Marcin

czy firma ma długi? człowieku, takich długów Ty sobie nie wyobrażałeś! Rolnicy, pracownicy, zus, kontrahenci...to są miliony!

Xx

Witam, jak obecnie płaca? Podobno ktoś inny przejął firmę. Potwierdzacie?

@Xx

Pracownicy traktowani jak śmiecie, trzeba chodzić i prosić się o pensję. od miesięcy nie płacą zusów

Barbara
@pracownik

Tego akurat się nie spodziewałam. Obiło mi się o uszy, że Damłyn to raczej godny polecenia pracodawca. Wspomniałeś, iż trzeba się tam dopominać o należne pieniądze. No a nie pomyśleliście, żeby zwrócić się o pomoc gdzieś wyżej? Mam tu oczywiście na myśli Inspekcję Pracy.

pracownik Nowy wpis
@Barbara

inspekcja pracy nadkłada mandaty na prezesa których on nie płaci tylko "dorzuca" do reszty długów. Nie ma już pracowników, są długi i Zarząd, który żyje sobie w najlepsze. Komornik nic nie może, sądy nic nie mogą... ludzie pozostawieni bez środków do życia, zbywania, oszukiwani.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie Damłyn Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

Nie ma już firmy. Są długi . Są pozwy sądowe i co z tego. Są nakazy sądowe do zapłaty i nic. Czy mamy szanse na odzyskanie naszych pieniędzy? Komornik nie daje znaku życia .Państwo nie działa !

Adam H.

Już prawie koniec roku należności jeszcze nie uregulowane. Zeby przypadkiem nie było sytuacji jak w przepisach w sytuacji gdy spółka z o.o. w ciągu 3 mies nie uregulowała wszystkich należności firma zgłasza upadłość. Może i są jakieś odstępstwa od tego ale nie wglebiam się w kruczki prawne. Ja już czekam na należność 3 mies nie wiem jak inni. Czy mam się żegnać z tą kasą...

dziennikarz
@Adam H.

Szanowny Panie, przygotowuje tekst o młynie. Proszę o kontakt piotr.pilewski@bi.pl

Orientujesz się, czy opóźnienia w płatnościach wynikają z kiepskiej kondycji finansowej firmy? Dostałeś jakaś informację, kiedy możesz spodziewać się swojego wynagrodzenia?

Miron

Ale to jest forum pracowników a jeśli są sprawy do firmy to należy pisać na adres firmy!

Rolnik

Ja czekam za kasą od września za kukurydzę ta firma to (usunięte przez administratora) już nie odbierają nawet tel.gdzie jest ten facet co umowy zawieral !!!!!

@Rolnik

Musisz jeździć i jeździć i jeździć i prosić jak za komuny...

Mnie się udało odzyskać po częstych awanturach i jeżdżeniu.

Dostawca

Firma zalega mi 120 tyś za kukurydzę. Musiałem oddać sprawę do sądu. Nie polecam handlu z tą firmą.

jola

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Nie można się doprosić `płatności - dużo po terminie

Czy komuś udało się odzyskać należności zaległe to niech się wypowie żeby inni nie zostali w czarnej (usunięte przez administratora)

ania-kowalska

Dowiedziałam się, że Damłyn ogłosił upadłość. Proszę o kontakt Wszystkich oszukanych celem zgłoszenia do prokuratury i syndyka. tel. 602 752 379

Kamila

Jestem poszkodowana. Proszę o kontakt kamila-deja@wp.pl

Moje sugestie dla Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie Damłyn Sp. z o.o.: Racja....

Pieprz....od rzeczy ile firm upadło też uspakajali zapłacimy zapłacimy a tu bank, mleczarnia upadła, a to gorzelnia a to firma drobiarka. Ile można czekać na kasę zenada....

2 mies po terminie na fakturze..kasy nie ma nadal na koncie. Sprawa zajmuje się prawnik, pozew będzie złożony. Ile można czekać żeby firma robila nas w konia...

Mirek

Firmy maja różne możliwości by zabezpieczyć się w razie braku płynności finansowej nie mogli mówić, że czas oczekiwania na przelew będzie dłuższy tak chyba robią normalni ludzie. A tak każdy się denerwuje, że nie otrzyma swoich pieniędzy. Ludzie mają zobowiązania muszą płacić rachunki w terminie a nie uczciwy przedsiębiorca robi bawi się w kulki z ludźmi którzy na swój zarobek czekają cały rok. Przykre mamy XXI wiek żadna szanowana firma nie pozwoli sobie na taką plamę na reputacji.

Mirek

Z tego co wiem niektórym nie zapłacono za towar dostarczony latem. Trudno powiedzieć ilu jest pokrzywdzonych krąży plotka o upadłości ale nie wiem czy to prawda w KRSie tej informacji nie ma. Firma na rynku od tylu lat szkoda że tak sobie reputację zniszczyła. Oby to była tylko plotka bo pieniedzy się nie odzyska...wiadomo jak funkcjonuje regulacja wierzytelności...

Egon

Ty upadlas firma jest prężną

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie Damłyn Sp. z o.o. - Damasławek

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie Damłyn Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie Damłyn Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie Damłyn Sp. z o.o.
  • Wągrowiecka 4 A
    62-110 Damasławek
  • NIP: 7660005941 KRS: 0000119159

Przedsiębiorstwo Zbożowo - Młynarskie Damłyn Sp. z o.o.