Cymes Małgorzata Szewe

Szczecin

Opinie o Cymes Małgorzata Szewe

BPSD

Na dzień dobry w rozmowie ,najważniejsze jest zangazowanie a reszta się ułozy, totalna bzdura , pani Malgorzata to apodyktyczny, cyniczny pracodawca bez współpracy, wcale mnie to teraz nie dziwi skoro jest tylko 2 biednych pracowników .przepracowanych,poza tym zero srodkow ochronnych ,innymi , odziezy, rękawiczek ochronnych , mopow wszyskoy robi sie na kolana ,gołymi rękami bez zabezpieczen, zero przerwy na posiłek itp, kierat ch

gosc

Porażka, pani wlascicielka bez zero sympatii i wspolpracy ciagle chodzi jak żandarm wydaje rozkazy, pouczaja i nagminnie ciągle to samo powtarza . Jest bardzo niesymatyczna i irytujaca ..poza rymy mowit 1600 zł nay miesiąc co jest nieprawda bo placi 5.3 za godziny do boluy i tu kolejny chaczyk bo w rozmowie brak wymiaru czasu i sfałszowane rzekome zarobki 1600 zł za miesiąc ale ile godzin??,,, pani dobrze kantuje i dlatego od roku szuka pracownika. ..-Jenienia!,,l nie dajcie się.... Omijajcie i nie kupujcie produktowy firmy Cymes !,

gość

Nie polecam, właścicielka wiecznie roszczeniowa ,zero rozmowy, komunikacji, ciagley rozkazy a zarobki masakra 5 zł za godzinę pracy w nocy bólu najlepiej bez umowy. Czystyy kierat i wyzysk

Zostaw opinię o Cymes Małgorzata Szewe - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cymes Małgorzata Szewe