Viga Firma Produkcyjno-Handlowa Krzysztof Zimny

Nisko

Opinie o Viga Firma Produkcyjno-Handlowa Krzysztof Zimny

Xxxxxx

[usunięte przez moderatora] nie truje nas media robia rozglos, a prokuratura sprawdzila produkt z firmy Viga i jest w 100% ok wiec przestancie zazdroscic czlowiekowi.

Stefan

FIRMA \"VIGA\" [usunięte przez moderatora] Z KALISZA TO NAJWIĘKSZY TRUCICIEL W KRAJU.OD OKOŁO 6 LAT TRUJE NAS RAKOTWÓRCZYM SUSZEM JAJECZNYM ZAWIERAJĄCYM SZKODLIWE PIERWIASTKI I METALE. FIRMA TA ODPOWIEDZIALNA JEST ZA NAJWIEKSZĄ AFERĘ JJAJECZNA W KRAJU. PÓŁPRODUKTY Z FIRMY VIGA SĄ PRODUKOWANE ZE ZPUTIAŁYCH MĄCZEK I STARYCH KOMPONENTÓW.

Zostaw opinię o Viga Firma Produkcyjno-Handlowa Krzysztof Zimny - Nisko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Viga Firma Produkcyjno-Handlowa Krzysztof Zimny