Stok-Trade Hurtownia Artykułów Spożywczych Danuta i Stanisław Stokłosa

Opinie o Stok-Trade Hurtownia Artykułów Spożywczych Danuta i Stanisław Stokłosa

Filtruj opinie po kryteriach:

Maria
 Opinia

Zadzwoniłam z zapytaniem handlowym (firma spod Warszawy). Pan, który najpierw obcesowo skomentował, że co to za firma, bo jej nie kojarzy, potem powiedział, że skoro my z Wawy a on z Wrocławia, to po co ten telefon, bo przecież nie przyjadą, po czym dość niegrzecznie się pożegnał i rozłączył. Gratuluję zatem sposobu obsługi klientów i w ogóle klientów, skoro Warszawa to już wielki świat i pewnie za wysokie progi. Kompetencji interpersonalnych w ogóle nie skomentuję.

Pomocna?
TakNie
Ja
 Opinia

Witam, W pełni się zgadzam z przedmówcą. Solidna, rodzinna firma, sympatyczne i życiowe szefostwo. Polecam i pozdrawiam !!!

Pomocna?
TakNie

Zostaw opinię o Stok-Trade Hurtownia Artykułów Spożywczych Danuta i Stanisław Stokłosa - Zabrodzie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Stok-Trade Hurtownia Artykułów Spożywczych Danuta i Stanisław Stokłosa

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.