Sekwim Bis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Waldemar Sekuła

Kościan

Opinie o Sekwim Bis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Waldemar Sekuła

Jarek

Nie pracowałem ale wiem ze pracownicy tej firmy nie wywiązują sie z obowiązków myślą ze płaca im za nic nie robienie. Pani Iza która ma przyjeżdzać do mojego sklepu po pieniądze nigdy jej niema zawsze ma jakas wymówkę taka prace chciałby każdy

G7777
@Jarek 01.04.2015 15:03

Mam pytanie jak wyglada praca kierowcy w sekwimie jaka pesja

Hania

Pracownicy tak jak wypłaty. A pracownik jarek w ogole nie myślący.

Zostaw opinię o Sekwim Bis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Waldemar Sekuła - Kościan

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sekwim Bis Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Waldemar Sekuła