Rolpol-Agra Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Nowaczyk

Bydgoszcz

Opinie o Rolpol-Agra Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Nowaczyk

laura

Tam tylko jeden pracownik robi na legalu.Reszta bez umowy.Za moich czasow tak było.Co slyszę od kumpla nic się nie zmieniło

leon

Podobno własne dzieci się go boją.Pracowałem tam kilka lat temu.To porażka

janiu

Nie polecam tej firmy.Ten starszy szef jest jakis trochę nie halo.Podobno biega z bronią po firmie.Ciągle policja.Strach tam pracowac

Zostaw opinię o Rolpol-Agra Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Nowaczyk - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rolpol-Agra Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Robert Nowaczyk