Rembud Cafe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrzej Szwajcok

Mysłowice

Opinie o Rembud Cafe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrzej Szwajcok

też Szwajcok

a ja polecam :)

szwajcok

Nie polecam !

młodzi

spoko firma tylko nie wiem dlaczego zatrudnia emerytów -na górniczej emeryturze sięgającej blisko 4000 tys .a my młodzi nie mamy gdzie pracować

Zostaw opinię o Rembud Cafe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrzej Szwajcok - Mysłowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rembud Cafe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Andrzej Szwajcok