Primex Hurtownia Artykułów Cukierniczych i Spożywczych

Rzgów

Opinie o Primex Hurtownia Artykułów Cukierniczych i Spożywczych

Jurand ze Spychowa

ole nie pisz głupot, hurtownia Primex jest faktycznie firmą rodzinna, szefowa jest osoba bardzo wymagającą i umiejącą odwdzięczyć się pracownikowi za trud włożony w prace, jasną jest sprawą iż dziś nikt nikomu za darmo nie da kasy i tak jest również w wielu jak nie we wszystkich firmach patrząc na realia aktualnych czasów, ja pracowałem w w/w firmie dość długo i nie miałem problemów z tymi pracodawcami-serdecznie pozdrawiam

ole

Miałem kiedyś przyjemność współpracować z tą hurtowienką... Cóż powiedzieć - jak upadną pss-y to upadnie primex - właściciel jeszcze jak Cię mogę ale jego kobita to patologia społeczna. Ogólnie - padaczka - że jeszcze istnieją to 9 cud świata chyba.

Zostaw opinię o Primex Hurtownia Artykułów Cukierniczych i Spożywczych - Rzgów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Primex Hurtownia Artykułów Cukierniczych i Spożywczych