Samol Teresa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Peksol

Adres: Szkolna 20, 64-115 Wilkowice

NIP: 6970019629 REGON: 410035805

Samol Teresa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Peksol

Opinie o Samol Teresa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Peksol

Wiecie co nowego słychać w firmie Peksol Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Teresa Samol ? Czekamy na Waszą opinię! Pomóż innym znaleźć pracę!

Zostaw opinię o Samol Teresa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Peksol - Wilkowice

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Samol Teresa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Peksol