Mibox Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne

Bydgoszcz

Opinie o Mibox Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne

he he he

My tu wiemy wszyscy kto to to pisał i ta osoba chyba sie tez domysla o kogo chodzi.

he he he

Chyba napisał to sam kierownik P.P. Praca do [usunięte przez moderatora] - ciężka , kasa do [usunięte przez moderatora] - mega niska ( za pensję w Miboxie można sobie kupić średniej klasy rower na dwie raty:) ) tylko urlop można jakoś zaplanować bo dużo dają. Szefowa jest z innej planety wszyscy pracownicy wiedzą o co chodzi. [usunięte przez moderatora] sfrustrowany zbok i zawistna menda. Prawdziwy Zakład Pracy Chronionej.

Zostaw opinię o Mibox Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mibox Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne