Opinie o Limpol Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Limpol Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Limpol Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Limpol Sp. z o.o. w Kraków

Agata Nowy wpis

Jak obecnie wygląda praca w firmie, zdalnie czy standardowo w biurze ? Jak wyglądają zarobki na stanowisku młodszy specjalista ? Czy zdarzają się sytuacje, że trzeba zostać i robić nadgodziny ? Widziałam, że firma poszukuje osoby do ds. importu i eksportu, możecie coś więcej powiedzieć jak wygląda praca na w tym dziale, polecacie ?

Marek Nowy wpis

Kupilem korniszony tore jak pozniej przeczytalem wyprodukowano na zlecenie Limpolu w Indiach!!! Polska swiatowy producent ogorkow kupuje je w Indiach.To byl ostatni product tej firmly ktory kupilem.

Anka Nowy wpis

@blue a kiedy pracowałeś w tym miejscu?

blue

Firma na pozór przyjazna i nowoczesna, jednak to tylko miła otoczka. Prezes firmy to osoba niekompetentna, kompletnie nie przygotowana do zarządzania firmą. Brak planu, brak jasnych kierunków działania, to tylko część rzeczy jakie można wytknąć tej firmie. Presja, stres i ciągłe poczucie, że robi się za mało, a wyniki nigdy nie zadowalają zarządu. Nie polecam.

Hdk Nowy wpis
@blue

Możesz napisać w jakim dziale pracowałeś?

Brałeś udział w rekrutacji do Limpol Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

@blue a Możesz zdradzić ile pracowałeś ?

MN

Firma solidna , może trochę rotacji wśród pracowników ale generalnie jest ok.

Emilia
@MN

A z czego wynikają te rotacje? Pracownicy sami się zwalniają czy są zwalniani przez Limpol Sp. z o.o.? Nie znalazłam na ich stronie żadnych informacji o warunkach zatrudnienia - jak to u nich się przedstawia?

Maciej

Czy cisza na forum świadczy o bezproblemowych warunkach j atmosferze pracy? Limpol Sp. z o.o. prowadzi może aktualną rekrutację? Dajcie znać poniżej!

admin

Czy Twoim zdaniem firma Limpol Sp. z o.o. dba o swoich pracowników? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Limpol Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Limpol Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Limpol Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Limpol Sp. z o.o.