Centrum-Krak S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe P.Goraj J.Goraj

Kraków

Opinie o Centrum-Krak S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe P.Goraj J.Goraj

olo

zgadzam sie w 100 procentach-chwile tam robilem,robią niezłą selekcje na początku po kilku dnicha najczęściej już zwalniali- i ogólnie połowa firmy to po znajomości,rodzina itp i dlatego resztę tak traktują

były pracownik

Firma do luftu , mająa Cie generalnie w nosie płaca najniższa krajową reszta pod stołem w kopercie z pelna premedytacją , jak im sie cos nie podoba to ucinją z pensji ( tej pod stolem ) księgowy taki cwaniaczek jest , zwolnienie ni z gruszki ni z pietruszki , pozatym wszyscy obgadują Cie za plecami , nie wiadomo dlaczego takie szuje .Nie polecam !!!!!!!!!!!!!!!!1

Zostaw opinię o Centrum-Krak S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe P.Goraj J.Goraj - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum-Krak S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe P.Goraj J.Goraj