Andan Firma Handlowa Mirosław Płonka

Jastrzębie-zdrój

Opinie o Andan Firma Handlowa Mirosław Płonka

kijafa

To sie zgadza tez tam pracowalem jako jelen , do tego wlasciciel Miroslaw naciagal mnie na sex .

Sprawiedliwość

Traktują człowieka jak smiecia lecz nie ma się co przejmować, prawdopodobnie jest to zakomeksienie szefostwa. Nie polecam chyba że szukasz nowych wrażeń i lubisz być traktowany/a jak zero.

Romia

Potwierdzam że to firma bagno. Oszukują pracowników. płacą grosze. Kierowniczka [usunięte przez moderatora] ma chyba problemy natury psychicznej. Po 2 miesiąca kręgosłup sam ci się rozsypie. Szukają młodych roboli.

oszukany

[usunięte przez moderatora] Zatrudnia na okres próbny na 1 miesiąc, potem pod pretekstem nie sprwdzenia się nie płaci. Harujesz po 12 godzin dziennie za darmo. Nie polecam nawet zdesperowanym. A za przekręty zgłoszę ich do Urzędu Skarbowego. Wojna dopiero się zaczęla!!!!

Zostaw opinię o Andan Firma Handlowa Mirosław Płonka - Jastrzębie-zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andan Firma Handlowa Mirosław Płonka