Dragon Hurtownia

Opinie o Dragon Hurtownia

Anonim :)

Pracodawca jest jak hiena energetyczna...wykorzystuje pracowników. Realny czas pracy nie jest wykazywany w miesięcznych rachunkach. Nadgodziny to fikcja..Jeżeli praca nie zostanie wykonana w wymiarze 8 godzin pracownicy muszą pozostać "po godzinach" za które nie dostają dodatkowego wynagrodzenia. Pracownicy rozpoczynając dzień pracy zastanawiają się jaki szef ma humor i kogo ma zamiar dzisiaj poniżyć. Szef ma zawsze racje , nawet jeżeli jej nie ma. Zwolnienia pracowników wynikają ze złego nastroju szefostwa,. Szef bardzo często przychodził do pracy pod widocznym wpływem upojenia alkoholowego. Nie polecam pracy w tym zakładzie ludziom o słabych nerwach z pozdrowieniami Uprzejmy Anonim :)

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Dragon Hurtownia - Koszalin

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dragon Hurtownia