hirex-pol

Łódź

Opinie o hirex-pol

?

Potwierdzam syf a nie firma[usunięte przez administratora] tylko umowa o dzieło łyse opony w aucie na hotel 50 zł i praca najlepiej całą dobę niech spadają

mario

Odradzam pracę w tej 'firmie' jako PH.Mają wysokie mniemanie o sobie,nie znają się wogóle na handlu w terenie,klientów mają za nic.Wielu zresztą zrezygnowało ze współpracy.Gadkę szefowej na temat ogromnej bazy klientów można sobie [usunięte przez administratora] wsadzić.Przedstawiciel ma zapieprzać i najlepiej się nie odzywać tym bardziej jeśli chodzi o prowizję która nie zawsze jest wypłacana w terminie,obiecują umowę o pracę, a póżniej wciskają jakieś umowy o dzieło bądż zlecenie.Zmieniają PH bardzo często.Ja byłem piąty w ciągu roku.Zresztą nie dbają by być konkurencyjnym na rynku.Materiały reklamowe każą sprzedawać.I tak by można pisać i pisać.

Zostaw opinię o hirex-pol - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie hirex-pol