Centrum Market

Trzebnica

Opinie o Centrum Market

Pani B.

Nie polecam !!! Kadra kierownicza powinna się leczyć, grafiki wystawiane są na zasadzie wazeliniarstwa i kolesiostwa, uczciwy pracownik ginie na miejscu.

Gruby

Pan Prezes to tam pewnie bije kokosy, bo aż trochę mu się przytyło, zarząd też pewnie krzywdy sobie nie da zrobić, ale zwykły pracownik, który na to wszystko zarabia, pracując na dwie zmiany, w soboty i niedziele, jest kontrolowany, monitorowany i zastraszany calutkie 8 godzin, ma najniższą krajową na umowie i zdarza się 20 zł premii brutto. Więc gratuluje całej spółdzielni, za wykorzystywanie i obdarowywanie ich takim miodem, ludzi którzy was utrzymują !!! Trochę szacunku panie prezes dla ludzi pracy, gdyby nie oni, nie miałbyś takiego brzucha !!!

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Centrum Market - Trzebnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Market