Sidzina

Opinie o Bort-Wimar Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Spożywczo-Przemysłowy Jan Bort

piki

Prawda w oczy kole!! i wszystko wykasowane

Gość

Przed wyborami wszystkie opinie usunięto. Z powodu ?

Zostaw opinię o Bort-Wimar Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Spożywczo-Przemysłowy Jan Bort - Sidzina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bort-Wimar Sp.j. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sklep Spożywczo-Przemysłowy Jan Bort