Bill Wojciech Bill Małgorzata Bill. Spółka Jawna.

Wrocław

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Bill Wojciech Bill Małgorzata Bill. Spółka Jawna.
0 0 6 1

Opinie o Bill Wojciech Bill Małgorzata Bill. Spółka Jawna.

Bartosz

Czy ktoś z was aplikował ostatnio do firmy Bill. Spółka Jawna? Możecie napisać kilka słów na temat procesu rekrutacji? Jak oceniacie kompetencje osób prowadzących rozmowę kwalifikacyjną? Co sądzicie o wysokości zarobków, atmosferze?

Administrator

Bill Sp.j. Wojciech Bill Małgorzata Bill ma teraz aktualne oferty pracy w Wrocław. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Były pracownik

ah a Ci co piszą wyżej, że atmosfera fatalna to po pierwsze zależy od sklepu bo na Kruszwickiej jest tragedia a na Głogowskiej jest spoko, a po za tym nie oszukujmy się - atmosfera to 80% pracownicy więc, jak to stare powiedzonko mówi " kraj piękny, tylko ludzie k....wy"

Były pracownik

Atmosfera zależy, ale jak się dogadasz to jest w porządku. Niestety Szef gada tylko pierdoły i lubi obiecać złote góry, a na końcu okazuję się oszustem i złodziejem. Przy zwolnieniu ucina kasę bo w końcu się zwalniasz więc jesteś śmieciem! Warto się zastanowić bo płaca słaba, dużo roboty, a szef żałosny.

Lucyna

Nie polecam to mało powiedziane. Omijajcie tego pracodawcę szerokim łukiem. Szef ma w nosie co się dzieje w jego firmie, pracownicy robią co chcą a on zatrudnia coraz to nowych kierowników bo sam nie daje sobie rady z ludźmi. Nie daje bo ich nie szanuje. Większość pracowników zatrudnionych jest na umowę zlecenie, wiec się boją podskoczyć. Nie chodzą na urlopy bo boją się zwolnień i braku zapłaty. A co do szefowej to wpada raz na jakiś czas na płoty i żeby zamieszać miedzy załogą i skutecznie się jej to udaje. Więc już wiecie jaka jest atmosfera w pracy. A poza tym kompletny brak higieny na sklepie i zapleczu. To zadania dla sanepidu żeby wpaść do piwnicy i przepatrzeć zamrażarki. Syf. Duże wymagania a nic w zamian. No chyba że brak szacunku i wieczne niezadowolenie.

zocha

to prawda jeśli tam trafisz to pewne,że Cię zrobią na szaro,żyją z takich

anonim

(usunięte przez administratora)

alojzy226nie

nie polecam pracodawcy, atmosfera w pracy fatalna wykorzystywania i gnojenie ludzi!!!

Zostaw opinię o Bill Wojciech Bill Małgorzata Bill. Spółka Jawna. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bill Wojciech Bill Małgorzata Bill. Spółka Jawna.