Opinie o Bill Wojciech Bill Małgorzata Bill. Spółka Jawna. w Wrocław

Bill Wojciech Bill Małgorzata Bill. Spółka Jawna.
0 0 7 5 1
Bartosz Nowy wpis

Czy ktoś z was aplikował ostatnio do firmy Bill. Spółka Jawna? Możecie napisać kilka słów na temat procesu rekrutacji? Jak oceniacie kompetencje osób prowadzących rozmowę kwalifikacyjną? Co sądzicie o wysokości zarobków, atmosferze?

Administrator Nowy wpis

Bill Sp.j. Wojciech Bill Małgorzata Bill ma teraz aktualne oferty pracy w Wrocław. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Były pracownik Nowy wpis

ah a Ci co piszą wyżej, że atmosfera fatalna to po pierwsze zależy od sklepu bo na Kruszwickiej jest tragedia a na Głogowskiej jest spoko, a po za tym nie oszukujmy się - atmosfera to 80% pracownicy więc, jak to stare powiedzonko mówi " kraj piękny, tylko ludzie k....wy"

Były pracownik Nowy wpis

Atmosfera zależy, ale jak się dogadasz to jest w porządku. Niestety Szef gada tylko pierdoły i lubi obiecać złote góry, a na końcu okazuję się oszustem i złodziejem. Przy zwolnieniu ucina kasę bo w końcu się zwalniasz więc jesteś śmieciem! Warto się zastanowić bo płaca słaba, dużo roboty, a szef żałosny.

Dla pracodawców
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Lucyna

Nie polecam to mało powiedziane. Omijajcie tego pracodawcę szerokim łukiem. Szef ma w nosie co się dzieje w jego firmie, pracownicy robią co chcą a on zatrudnia coraz to nowych kierowników bo sam nie daje sobie rady z ludźmi. Nie daje bo ich nie szanuje. Większość pracowników zatrudnionych jest na umowę zlecenie, wiec się boją podskoczyć. Nie chodzą na urlopy bo boją się zwolnień i braku zapłaty. A co do szefowej to wpada raz na jakiś czas na płoty i żeby zamieszać miedzy załogą i skutecznie się jej to udaje. Więc już wiecie jaka jest atmosfera w pracy. A poza tym kompletny brak higieny na sklepie i zapleczu. To zadania dla sanepidu żeby wpaść do piwnicy i przepatrzeć zamrażarki. Syf. Duże wymagania a nic w zamian. No chyba że brak szacunku i wieczne niezadowolenie.

Tak6Nie

zocha

to prawda jeśli tam trafisz to pewne,że Cię zrobią na szaro,żyją z takich

Tak3Nie

Tak1Nie

alojzy226nie

nie polecam pracodawcy, atmosfera w pracy fatalna wykorzystywania i gnojenie ludzi!!!

Tak5Nie

Zostaw opinię o Bill Wojciech Bill Małgorzata Bill. Spółka Jawna. - Wrocław

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Bill Wojciech Bill Małgorzata Bill. Spółka Jawna.