Animar S.C. Anna Wójcik Mariusz Bulanda

Ornontowice

Opinie o Animar S.C. Anna Wójcik Mariusz Bulanda

ona

Katastrofa. Zero szacunku do ludzi-wszystkich mają za złodziei i nierobów. Płacą marne grosze za pracę ponad siły. Personel zmienia się co chwila- w miesiącu kilka nowych twarzy, w następnym już ich nie ma- są znów nowi. NIE POLECAM !!!!

adios

Jako pracodawcy są tragiczni zarobki najniższa średnio krajowa ludzi wykorzystują do ostatniego wydechu!!!!!!!!!!!!!Wolę byc bezrobotny jak pracowac u tych ludzi niemają poszanowania za grosz do czlowieka.

sebula

MASAKRA NIEPOLECAM NIKOMU

Zostaw opinię o Animar S.C. Anna Wójcik Mariusz Bulanda - Ornontowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Animar S.C. Anna Wójcik Mariusz Bulanda