Bydgoszcz

Opinie o Amaro S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep Rolno-Spożywczy Maria i Robert Kasprowicz

coz..

Dalsza dzialalność (salon nc+) to rownież dno. Pensja niska, prowizji za umowy nie chcą wypłacać. Szukają tylko ludzi których mogą wykorzystać

...

dno!!!!zmarnowane miesiące..nie polecam

Zostaw opinię o Amaro S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep Rolno-Spożywczy Maria i Robert Kasprowicz - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Amaro S.C. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sklep Rolno-Spożywczy Maria i Robert Kasprowicz