Alkohole Świata S.C. Piotr Rycyk i Artur Rycyk

Lublin

Opinie o Alkohole Świata S.C. Piotr Rycyk i Artur Rycyk

ktoś kto tam pracował

oszukuje pracowników na każdym kroku nie wypłacają godzin nocnych oraz nadgodzin każą robic remamęnt w nocy po czym nie płaca za te godziny grafiki tez są dwa jeden dla kontroli jak by była a drugi dla pracowników

Jak się pracuje w firmie Alkohole Świata S.C. Piotr Rycyk i Artur Rycyk? Czy jest jasny podział obowiązków? Napisz nam jakie masz odczucia/ Czekamy na komentarze.

Zostaw opinię o Alkohole Świata S.C. Piotr Rycyk i Artur Rycyk - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Alkohole Świata S.C. Piotr Rycyk i Artur Rycyk