Agencja Handlowa Alhen Alicja Drewniak

NIP: 7670007829 REGON: 570134928

Agencja Handlowa Alhen Alicja Drewniak

Opinie o Agencja Handlowa Alhen Alicja Drewniak

Adamo

Pracuje już od kilku lat, polecam wszystkim Alhen rzetelny pracodawca, miła atmosfera pracy, wypłaty zawsze na czas choć zawsze mogły by być wyższe :) Polecam!

Zostaw opinię o Agencja Handlowa Alhen Alicja Drewniak - Radawnica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja Handlowa Alhen Alicja Drewniak