Agatka Sklep Spożywczo-Przemysłowy Kazimierz Radwan

Pszów

Opinie o Agatka Sklep Spożywczo-Przemysłowy Kazimierz Radwan

Mona

Margo- masz szczęście że Ci zapłaciła za ten dzień próbny... Masz rację wymagania niesamowite, z każdym rokiem większe, natomiast pensja najniższa. Dopóki nie zacznie doceniać dobrych pracowników to cały czas będzie miała przemiał ludzi. Jak się siedzi w domu (tak jak ta szefowa) to z nudów potem wymyśla pierdoły i bzdury, przykładów mogłabym podać mnóstwo. Nie polecam tej firmy, chyba że ktoś ma rzeczywiście nóż na gardle...

Margo

Witam wszystkich którzy są zainteresowani tą firmą. Na wstępie powiem że właścicielka tego sklepu ma bardzo wysokie wymagania jeśli chodzi o pracę na stanowisku sprzedawcy i bardzo dużo obiecuje na rozmowie kwalifikacyjnej. Rzeczywistośc wygląda tak, na dzień dobry dostajesz do ręki ścierkę, miskę z wodą wiadro i miotłe. Karze wszystko dobrze wysprzątać a szczególnie dział przemysłowy a po 6 godzinach pracy JAKO SPRZĄTACZKA mówi że nie nadajesz się do pracy jako sprzedawca. Zapłaci jałomużnę i szuka następnego frajera. Kto chce przyrobić jako sprzątaczka w tej firmie to polecam ale jako sprzedawca to odradzam.

Zostaw opinię o Agatka Sklep Spożywczo-Przemysłowy Kazimierz Radwan - Pszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agatka Sklep Spożywczo-Przemysłowy Kazimierz Radwan