Opinie o Koga-Maris Sp. z o.o. w Hel

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Koga-Maris Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Koga-Maris Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rybołówstwo morskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Koga-Maris Sp. z o.o. w Hel

Były pracownik Nowy wpis

Te niby dobre opinie o pracy w tej firmie są nie prawdą więc nie więźcie w Nie . odtwórzcie oczy

Aneta Nowy wpis

Ale Ty jesteś inną osoba, niż ten były pracownik co pisał w kwietniu? To wedle Ciebie jakie są pieniądze tutaj za pracę, konkretnie, jakie zarobki? Bo on pisał że dobre, a ja wolę wiedzieć, na co ewentualnie mój ślubny by poszedł.

Olo Nowy wpis

Zła atmosfera pracy!!!

Olo Nowy wpis
@Aneta

Nie polecam ????

Pracowałem tam kilka lat. Jak w każdej firmie trzeba robić. Płaca dobra, warunki również . Polecam wszystkim, zainteresowanym tą firmą

Katarzyna

Brzmi w porządku, zwłaszcza że opinii nowszych to za bardzo nie widać. Ogólnie to faktycznie bywają tu jakieś problemy z alkoholem? Bo ktoś tak jakby chyba to zasugerował i się teraz zastanawiam

@Pracownik z Twojej wypowiedzi wynika, że pracując w Koga-Maris ciężko znaleźć jakiekolwiek pozytywy. Czy zarobki nie rekompensowały długiego czasu pracy? @ludek Mógłbyś rozwinąć tą myśl? Ludzie piszący i czytający forum Gowork z chęcią dowiedzą się jak wyglądają warunki pracy w tej firmie.

@Anna

to jest zakład pracy? to jest zakład wykanczania ludzi psychicznie

@Anna

i co z tego ze wypłaty są dobrze ale człowiek ma prawo do odpoczynku a nie zapracowanie się na śmierć człowiek to nie maszyna ale skąd oni mogą to wiedzieć ze człowiek ledwo żyje i ma doszyć pracować jeszcze w zimnie i w hałasie . prezes kiedyś mówił ze będą soboty i niedziele wolne ale tych dwóch powiedziało ze maja pracowników gdzieś

@były pracownik

Czy soboty i niedziele są dodatkowo płatne lub w inny sposób nagradzane przez Koga-Maris? Warto wyjaśnić tę kwestię, gdyż osoby zainteresowane pracą w firmie chcą mieć pełen obraz aktualnej sytuacji w niej. Zatem każda merytoryczna wypowiedź to cenna wskazówka.

Rzeźnik ze Starowej góry
@były pracownik

przestan chlac i pisac te komenty , wiecznie przylaziles na kacu do pracy to takie kwiatki byly

Klaudia

Macie w firmie premie uznaniowe ?

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Koga-Maris Sp. z o.o. na stanowisko Przedstawiciel handlowy B2B / Przedstawicielka handlowa B2B? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?
Leszno
Nicola

@adam czemu zrezygnowaliście ?

byly pracownik
@Nicola

bo tam nie da się wytrzymać

Pracowałem wraz z małżonką w tej firmie w 1994 roku przez okres wakacyjny (jesteśmy z Krakowa). W tamtym czasie było super chociaż jak kuter przypływał to praca była na okrągło. Żona siedziała przy fileciarce, ja jeździłem wózkiem widłowym i ważyłem kasty z rybami zasypując lodem. Wspomnienia jak najbardziej pozytywne, nie wiem jak obecnie to wygląda.

Wiecie czy w Koga-Maris Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Nie radzę iść tam do pracy

Witold

Dlaczego? Z Twojej nazwy użytkownika wynika, iż jesteś byłym pracownikiem, dlatego może dowiem się od Ciebie czegoś ciekawego o pracy w firmie Koga-Maris.

Radek

@Były pracownik Możesz podać jakieś uzasadnione powody? Mam opinię zupełnie odmienną!

Norbi

@byly pracownik Możesz rozwinąć swoją myśl? Interesuje mnie praca w firmie.

byly pracownik

co w tej firmie się wyprawia powinna się zainteresować inspekcja pracy

pracownicy nie mają czasu dla siebie bo po 6 lub po 8 godzinach odpoczynku już dzwonił żeby wracali do pracy a ten pracownik pracował 12 lub 14 godzin tych dwóch (usunięte przez administratora) chcą wykańczać każdego szczególnie Szymon bo tomek to jest idiota który wyzywa pracowników od rożnych

Mati

Brak szacunku dla pracownika a tym bardziej ze strony szefostwa nie da się tam wytrzymać !!!!!!!! Wyzwiska są tam codziennością .Najgorsi są dwaj bracia synowie szefa może gdyby nie oni to dałoby się tam wytrzymać. Taki zakład powinni zamknąć nie polecam pracy w tej fimie.

Nie warto tam pracować nie bedziecie mieli swojego zycia Bo ciagle w pracy bedziecie siedziec od poniedzialku do niedzieli

Brak szacunku

adrian

rence opadaja , bez komentarza

dont go

W 2 słowach: brak szacunku

admin

Wiesz jak wygląda atmosfera pracy w firmie Koga-Maris Sp. z o.o. ? Wiesz czy pracownicy są dla siebie pomocni czy raczej każdy radzi sobie sam? Twoja opinia jest ważna!

ludek
@admin

porazka!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Koga-Maris Sp. z o.o. - Hel

• Jak się pracuje w Koga-Maris Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Koga-Maris Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Koga-Maris Sp. z o.o.?

Koga-Maris Sp. z o.o.